موسسه فرهنگی ایرسافام، درباره ایرسافام

irsafam.com حساب کاربری

موسسه فرهنگی هنری ایرسافام موسسه ایرسافام افتخار دارد خدمات خود را در حوزه آزمون های بین المللی IELTS، اعزام دانشجو و آموزش زبان انگلیسی به کلیه متقاضیان ارایه نماید

 

آزمون

مرکز آزمون ایرسافام به نمایندگی از IDP Education  استرالیا، آزمون های بین المللی IELTS را با بهترین کیفیت در شهرهای مختلف کشور برکزار می نماید. ایرسافام موفق شده است در سه سال متوالی جوایز متعدد بین المللی را برای برگزاری آزمون های IELTS از IDP استرالیا دریافت نماید. جایزه بهترین مرکز از حیث کیفیت، میزان رشد، مدیریت و خدمات مشتریان از زمره این جوایز است. ایرسافام همچنین تنها مرکزی در ایران است که آزمون های UKVI را برای متقاضیان ورود به انگلستان برگزار می نماید.

 

معرفی IELTS

سیستم آزمون بین المللی زبان انگلیسی (IELTS) معروف ترین آزمون معیار سنجش زبان انگلیسی در جهان برای تحصیل، کار و مهاجرت، است.

مالکیت IELTS به طور مشترک متعلق به British Council ، IDP استرالیا و موسسه کمبریج است. از زمان راه اندازی آن در سال 1989،  IELTS به معروفترین آزمون زبان انگلیسی در جهان تبدیل شده است.

نتایج IELTS توسط بیش از 9000 سازمان، از جمله مؤسسات آموزشی، کارفرمایان، انجمن های 
حرفه ای و دولت ها، در 135 کشور در سراسر جهان پذیرفته شده است.

محتوای آزمون IELTS توسط یک تیم بین المللی از کارشناسان و تحت تحقیقات گسترده برای اطمینان از منصفانه و بی طرفانه بودن آزمون برای هر نامزد بدون در نظر گرفتن ملیت، سابقه، جنس، شیوه زندگی و یا منطقه تنظیم شده است.

شما می توانید بسته به نیاز خود و برنامه های آینده تان، در آزمون IELTS آکادمیک و یا IELTS  جنرال شرکت کنید.

 

IELTS UKVI

این آزمون ویژه متقاضیان مهاجرت به انگلستان یا ادامه تحصیل در این کشور است. از لحاظ محتوا، آزمون های IELTS UKVI تفاوتی با آزمون های معمولی IELTS ندارند ولی شرایط برگزاری آزمون متفاوت بوده و نظارت های کاملتری بر این آزمون ها وجود دارد. مدرک آزمون IELTS UKVI علاوه بر انگلستان، در کلیه مقاصد مهاجرتی و تحصیلی دنیا معتبر است. 

 

IELTS LIFE SKILLS

این آزمون نیز صرفا برای مقصد انگلستان بوده و به صورت آزمون شفاهی در دو سطح A1وB1 در مراکز خاصی در دنیا برگزار می شود. این آزمون ویژه کسانی است که برای ازدواج (A1) ، تمدید اقامت فعلی یا اقامت کار (با شرایط خاص) (B1) قصد مهاجرت به انگلستان را دارند.

 

مزیت های آزمون ایرسافام

  • متقاضیان محترم آزمون IELTS در ایرسافام از مزیت های زیر برخوردارند:
  • امکان ثبت نام و پرداخت آنلاینامکان ثبت نام و پرداخت از طریق تلفن
  • امکان انتخاب آنلاین زمان آزمون شفاهی
  • استفاده از هدفون های وایرلس در بخش Listening
  • امکان انتقال/حذف آزمون به صورت آنلاین (با کسر هزینه)
  • استفاده از خدمات آموزشی رایگان
  • برگزاری در کلیه  کلان شهرها و ارایه خدمات پشتیبانی در شهر محل آزمون
  • برگزاری آزمون کتبی در هتل های مجهز

 

اعزام دانشجو

مرکز اعزام دانشجوی ایرسافام، به عنوان دفتر IDP در ایران، دانشجویان متقاضی را با بهترین شرایط به دانشگاه های معتبر اعزام می کند. IDP استرالیا بزرگترین مرکز اعزام دانشجو در دنیاست و ایرسافام با بهره گیری از اعتبار IDP، استفاده از سیستم جامع نرم افزاری، ارایه گزینه های متعدد از بین 600 مقصد دانشگاهی و حداقل سازی هزینه های اعزام، توانسته است مزیت مناسبی برای متقاضیان ادامه تحصیل ایجاد نماید.

 

مرکز آموزش ایرسافام

مرکز آموزش ایرسافام با بهره گیری از مجموعه ای از بهترین مدرسان و منابع آموزشی، فرصت مناسبی برای متقاضیان ایجاد می کند تا با دریافت خدمات آموزشی استاندارد، هر چه سریعتر به اهداف خود دست یابند. دوره های فشرده، آموزش های کارگاهی، خدمات تصحیح Writing، آزمون های آزمایشی، خدمات مشاوره و دوره های آنلاین از جمله خدمات آموزشی موسسه به متقاضیان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر، به این لینک مراجعه کنید: مرکز آموزش ایرسافام

صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام