موسسه فرهنگی ایرسافام، آیلتس فیکس

irsafam.com حساب کاربری

دنبال بهترین راه کار برای گرفتن نمره آیلتس هستید؟

ما در تیم IELTS Fix تلاش بی وقفه ای داریم تا همه امکانات مورد نیاز برای آموزش و تمرین IELTS شما را در طول دوره کاملا آنلاین خود فراهم سازیم.

موفقیت در آیلتس کار ساده ای نیست. هدف اصلی ما آموزش شما بوده تا یاد بگیرید چگونه این مسیر را آغاز کنید وبه بهترین شکل آن را طی کنید. دوره IELTS Fix برای تمامی سطوح طراحی شده است. نه تنهاکاملا مبتدی ها، بلکه داوطلبین با تجربه تر IELTS که امید به کسب نمره بالاتر را دارند.

قدم اول را شما بر خواهید داشت. وقتی شما دوره را شروع کنید، با استفاده از مشاوره های تخصصی داده شده، به کار بستن آموخته خود در تکالیف هر بخش و برداشتن گام های بعدی براساس اطلاعات بازخوردی ما که در نوع خود بی نظیر است، مسیر موفقیت در آزمون IELTS هموار و قابل دسترسی خواهد بود.


IELTS Fix مناسب چه کسانی است؟

فرض کنیم شما همه دوره های آیلتس را تجربه کرده اید. سایت اینترنتی آیلتسی باقی نمانده است که با آن کار نکرده باشید. همه مدرسین آیلتس شهر و کشور خود را می شناسید و پول و زمان زیادی هم برای گرفتن نمره IELTS هزینه کرده اید. با این حال هنوز احساس می کنید که در ابتدای راه هستید. دقیقا بی اطلاع و ناآماده مثل روز اول(اگر بدتر نباشید!)


main_5d8b366db249d28d517a784110a42465.pngداوطلبین آیلتس


همه زبان آموزان آیلتس فقط به موثرترین و کامل ترین مرجع در این زمینه نیاز دارند. اگر شما داوطلب آزمون آیلتس هستید با IELTS Fix راه درست را انتخاب کرده اید.

main_d21dbb7199adddea937bf0a7d44ae54c.pngمدرسین آیلتس


مدرسین آیلتس درست به اندازه دیگران به منابع محتوایی و آموزشی آیلتس نیاز دارند. شما اگر حتی به تازگی کار خود را در تدریس آیلتس شروع کرده اید می توانید تبدیل به یک مرجع عالی برای زبان آموزان خود در کسب نمره بالای آیلتس شوید.

main_5a2e5c066e1f70aca4d7f1e2f86b1cdb.pngزبان آموزان انگلیسی


آیلتس صرفا یک آزمون انگلیسی نیست. با درس ها و تمرین های بسیار زیادی که دردوره IELTS Fix وجود دارد نه تنها شما اعتماد به نفس بالایی برای شرکت در آزمون پیدا می کنید بلکه این موقعیت فراهم می شود که بیش از بیش در استفاده و درک زبان انگلیسی پیشرفت کنید.

main_d279726d2164a699e7afe2dd0b5e4cf8.pngمتخصصین مشاغل


آرزو و هدف همه ممکن است ادامه تحصیل یا پیشرفت در دنیای علمی نباشد. در حقیقت، متخصیصینی که به دنبال شغل بهتری هستند و یا در حرفهای خود کاملاً تازه کار هستند به طور جدی به آیلتس فکر می کنند. دوره دوست داشتنی IELTS FIX ما برای این افراد هم در نظر گرفته شده است.

main_4f3df5998b06cffbf4a7c25f0fef57ff.pngشرکت ها


آموزش گروههای بزرگ برای کسب مهارت در آیلتس به طور انکارناپذیری هزینه بر است. ما آیلتس فیکس را به نحوی طراحی کرده‌ایم که به آسانی می تواند برای گروه هایی از افراد شاغل در سازمان های بزرگ که محدودیت بودجه ای دارند استفاده شود.

main_d6fc47b6325811fe555fc8d5826cd5d8.pngافراد با قصد مهاجرت


اشخاصی که برای مسافرت دائمی به کشوری دیگر برنامه ریزی کرده اند نیاز به نمره مناسب آیلتس دارند. دوره آموزشی ما به این افراد کمک می کند که نمره مورد نظر خود را خیلی راحت و سریع تر به دست بیاورند.

 

ویژگی های دوره

ارائه بازخورد بی نظیر. پس از انجام تمرین های آیلتس شما بازخورد فعالیت خود را توسط تیم استثنایی متخصصین آیلتس ما دریافت خواهید نمود. این مدرسین مجرب با شما در مورد اشتباهاتتان صحبت خواهند کرد و به شما خواهند گفت که چگونه می توانید از تکرار این اشتباهات اجتناب کنید.

حقیقتاً آنلاین! همه بخش های این دوره کاملاً آنلاین است. شما هر کجا که باشید و هر زمانی که بخواهید می توانید از همه امکاناتی که دوره فراهم نموده بهره بگیرید.


تکرار تمرین ها: 


هیچ کس بدون تمرین زیاد یادگیری کامل و مفیدی ندارد. ما مجموعه بی پایانی از تکالیف و فعالیت های آموزشی که به شما فرصت تمرین لازم را می دهد فراهم نموده ایم.

درس ها و لکچرهای ویدیویی:


در طول تمام لکچرهای ویدیویی، شما مهمترین راهبردها و مهارتهای کسب نمره بالاتر آیلتس را خواهید آموخت.

یادگیری کاملا بدون استرس :


همیشه آرزو نداشتید بدون اضطراب کلافه کننده مراحل یادگیری را طی کنید؟IELTS Fix با به وجود آوردن فضای ذهنی آرام برای شما کمک می کند که استرس بی مورد باعث کندی یا وقفه در رسیدن به هدف تان نشود.

خودآموز استثنایی :


نیازی دیگر به اتکا به مدرسین عصبی و همکلاسی های شلوغ نیست. به این شکل به سادگی می توانید تمرکز خود را حفظ کنید و به تنهایی و استقلال کامل به یاد گیری همه مهارت ها ادامه دهید.

ابزارهای موثر برای یادگیری:


محتوای ویدیویی یا هر ابزار لازم دیگری که شما احساس می‌کنید برای بهبود و ارتقای نمره آیلتس خود نیاز دارید، چه متن های reading و چه فایلهای مربوط به مهارتهای listening را در همین دوره خواهید یافت.

شبکه پشتیبانی از داوطلب:


متخصصین آیلتس ما در تمامی طول مسیر آموزش همراه شما خواهند بود تا به پرسش های شما با سرعت باورنکردنی پاسخ بگویند. سرعتی که تا نبینید باور نمیکنید.

 

لیست دوره های موجود 

main_16d04a2e9a8c62b20903431ac4205b51.png

دوره های Speaking

درس های ویدئویی و سخنرانی در مورد مهارت های گفتاری آیلتس
تمرینات تمرینی مبتنی بر موضوع برای هر 3 بخش
وظایفی که توانایی صحبت کردن شما + بازخورد خاص یادگیرنده از متخصصان آموزش دیده آیلتس را آزمایش می کند
پاسخ مدل مدل درجه بندی شده برای هر 3 بخش

صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام