موسسه فرهنگی ایرسافام، BIZCUSSION (خصوصی آنلاین)

irsafam.com حساب کاربری

اگر  یک پیشنهاد شغلی دارید و قصد شما از مهاجرت اینست که بلافاصله جذب بازار کار شوید، بسیار مهم است که با فرهنگ حاکم بر سازمان ها، شرکت ها و مراکز علمی و تحقیقاتی آشنایی کامل داشته باشید. بعد از گرفتن نتیجه آزمون آیلتس، ما شرایطی برای شما فراهم می کنیم تا یاد بگیرید چطور با اعتماد به نفس با همکارانتان ارتباط برقرار کنید، با مدیرانتان صحبت کنید، در جلسات فعالانه شرکت کنید و با چالش هایی که در محیط کار به وجود می آید مقابله کنید. با استفاده از BIZCUSSION شما به این هدف می رسید.


روند برگزاری دوره

BIZCUSSION به صورت خصوصی و آنلاین برگزار می شود. شانزده جلسه هر کدام به مدت چهل دقیقه با منتور خواهید داشت که هرکدام حدود چهل دقیقه طول می کشد. در هر جلسه دو هدف دنبال می شود. اول یادگیری و استفاده از ترکیبات لغوی مورد استفاده در شرایط خاص در محیط کار، و دوم نحوه صحیح تعامل با دیگران در شرایط تعریف شده. به عنوان مثال: یاد می گیرید اگر مدیرتان به شکل ناگهانی از شما بخواهد که در جلسه ای گزارش پیشرفت پروژه ای که در دست شماست را ارائه دهید و شما برای اینکار آماده نباشید از چه ابزار زبانی و چه استراتژی هایی استفاده کنید و چطور بدون دسترسی به اعداد و ارقام دقیق بتوانید از پس اینکار بر بیایید. 


پیش نیاز استفاده از DISCUSSION: UNLIMITED

این دوره در دو سطح برگزار می شود و متقاضیانی که معادل بند اسکور آیلتس شش و بالاتر را دارند می توانند از این سرویس استفاده کنند. برای این منظور باید مدرک معتبری را مبنی بر دارا بودن شرایط حداقلی در اختیار متصدی هماهنگی سرویس قرار دهید. فقط نتایج آزمون آیلتس اصلی و آزمون ماک تعداد محدودی از مراکز رسمی آزمون، برای این منظور قابل استفاده است. 


خرید سرویس

برای خرید این سرویس می توانید با دپارتمان منتورینگ تماس بگیرید و یا به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید. بعد از خرید، ظرف یک روز کاری برای هماهنگی و تعیین زمان دلخواهتان با شما تماس می گیریم.


پکیج هزینه
BIZCUSSION سطح B2
۲۴,۸۰۰,۰۰۰ ریال
BIZCUSSION سطح C1
۲۸,۰۰۰,۰۰۰ ریال

صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام