موسسه فرهنگی ایرسافام، کوچینگ پلاس (خصوصی آنلاین)

irsafam.com حساب کاربری

سرویس کوچینگ پلاس به شما کمک می کند از هر سطحی که هستید تا یک بند اسکور در هر چهار بخش آزمون آیلتس عملکردتان را بهبود دهید. اگر تا روز آزمون ایلتس اصلی بین دو ماه و نیم تا سه ماه زمان دارید می توانید تیمی حرفه ای از منتورهای تربیت شده را در کنار خود داشته باشید تا به صورت فشرده فقط تکنیک های لازم برای بهبود نتیجه را در غالب فشرده ترین، موجز ترین و مدرن ترین شکل ارائه محتوی در اختیار بگیرید و با اطمینان خاطر در آزمون شرکت کنید.

 

روند برگزاری دوره

شما به مدت هشت هفته  و در هر هفته شش جلسه با تیم منتورینگ خواهید داشت. دو جلسه INPUT هرکدام حدود چهل دقیقه طول می کشد و چهار جلسه FOLLOW-UP هر کدام بین ده تا پانزده دقیقه. در جلسات چهل دقیقه ای بر اساس بند اسکور هدف در آزمون آیلتس مجموعه بسیار متنوعی از استراتژی ها در اختیارتان قرار می گیرد و یاد می گیرید چگونه آن ها را در آزمون به کار بگیرید. در پایان هر جلسه تکالیفی خواهید داشت تا بتوانید استراتژی های مطرح شده را پیاده کنید و روند بهبود عملکردتان را ببینید. در فاصله بین جلسات INPUT، دو جلسه FOLLOW-UP دارید. در این جلسات کوتاه سه هدف دنبال می شود: رفع اشکال، ارائه نکته و پیشنهاد بر اساس گزارش عملکرد شما، و دادن تمرین های روزانه. تماس هر روزه با تیم منتورینگ و دریافت تحلیل و فیدبک باعث می شود اطمینان داشته باشید در مسیر درست حرکت می کنید، و همچنین در صورت به وجود آمدن کوچکترین اختلال به سرعت پشتیبانی لازم را از گروه منتورها دریافت می کنید.

همانند سرویس پرسونال کوچینگ عادی، روند جلسات بسیار سریع است و حجم مطالب مطرح شده تا شش برابر کلاس های عادی. لازم است بر اساس نظر تیم منتورینگ زمان مشخصی را خارج از کلاس برای مرور و جمع بندی آموخته ها و اجرای آزمایشی تکنیک ها اختصاص بدهید. توزیع تمرین ها در طول هفته با نظر تیم منتورینگ انجام می شود.

موفقیت شما در اجرای  های جدید محتوای مواردی که در جلسات بعدی باید در اختیارتان قرار بگیرد را تعیین می کند. بنابراین هر چه بیشتر تلاش کنید که باور های مرسوم غلط در مواجهه با آزمون آیلتس را کنار بگذارید و تکنیک های لازم را جایگزین کنید، شانس موفقیت خود را بالاتر می برید. 

ویژگی های کوچینگ پلاس

جلسات FOLLOW-UP و نظارت روزانه تیم منتور ها بر عملکرد شما، باعث می شود بتوانید با اطمینان خاطر آموخته هایتان را پیاده کنید، نظم مشخصی به برنامه های روزانه تمرین هایتان بدهید و هدفمند تمرین کنید. پیگیری روزانه، تمرین های روزانه و رفع اشکال روزانه در ارتباط با تیم منتورینگ، باعث پیشرفت پایدار و مستمر شما در طول دوره می شوند.

بر اساس بند اسکور هدف، سطح دانش زبان عمومی شما، و موضوع هر جلسه، ترکیبی از منتور های جونیور، سینیور و مستر در زمان های مشخص کار تیمی انتقال محتوی به شما را به عهده می گیرند.  این گروه در طول دوره، جلسات متعددی برای هماهنگی و برنامه ریزی ارائه مطالب به شما برگزار می کنند .

شما می توانید تا دو هفته پس از پایان زمان دوره با تیم منتورینگ در تماس باشید سوال بپرسید و نمونه تمرین هایتان را برای اصلاح در اختیار منتورتان قرار بدهید تا به مرور بتوانید استراتژی ها و تکنیک هایی که آموختید را اجرا کنید و به آن ها تسلط کافی پیدا کنید.

به محض ثبت نام برای شروع دوره و تعیین زمان جلسات INPUT با شما تماس گرفته می شود. زمان های جلسات INPUT منطبق با برنامه های شما و منعطف خواهد بود. شما می توانید در طول دوره بر اساس برنامه هفتگی شخصیتان برای رزرو ساعت های مناسب اقدام کنید. همچنین زمان های جلسات FOLLOW-UP را با منتور هر جلسه هماهنگ می کنید.

پیش نیاز شرکت در کوچینگ پلاس

متقاضیانی که معادل بند اسکور آزمون آیلتس چهار و نیم تا شش و نیم دارند می توانند در این دوره ثبت نام کنند. برای این منظور باید مدرک معتبری را مبنی بر دارا بودن شرایط حداقلی در اختیار متصدی هماهنگی سرویس قرار دهید. نتایج آزمون آیلتس اصلی، آزمون ماک تعداد محدودی از مراکز رسمی آزمون، و همچنین نتایج تعیین سطح تعداد انگشت شماری از موسسات زبان قابل پذیرش است. به علاوه متقاضی می تواند قبل از آغاز دوره در یک جلسه هماهنگی به منظور تعیین سطح شرکت کند.

ثبت نام

برای ثبت نام می توانید با دپارتمان منتورینگ تماس بگیرید. همچنین اگر از سطح زبان خود مطمئن هستید و مدرک معتبر در اختیار دارید می توانید همین الان در این دوره ثبت نام کنید. بعد از ثبت نام، ظرف بیست و چهار ساعت برای هماهنگی دریافت مدارک و زمان شروع دوره با شما تماس می گیریم.

 

پکیج هزینه
پرسونال کوچینگ پلاس – اگر بند چهار و نیم دارید
۳۲,۹۰۰,۰۰۰ ریال
پرسونال کوچینگ پلاس – اگر بند پنج و نیم دارید
۳۹,۳۰۰,۰۰۰ ریال
پرسونال کوچینگ پلاس – اگر بند شش و نیم دارید
۴۶,۳۰۰,۰۰۰ ریال

صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام