موسسه فرهنگی ایرسافام، COACHING+PROGMETER (خصوصی آنلاین)

irsafam.com حساب کاربری

تمرین، تمرین، و باز هم تمرین! سرویس پرسونال کوچینگ هشت هفته ای، به همراه بیش از صد و بیست ساعت تمرین اختصاصی طراحی شده برای اطمینان از اینکه در هر چهار بخش آزمون عملکردتان را بهبود می دهید. اگر تا روز آزمون اصلی بین دو ماه و نیم تا سه ماه زمان دارید می توانید با کمک تیم حرفه ای منتورهای به صورت فشرده تکنیک های لازم برای بهبود نتیجه را فرابگیرید. ما تمرین های متناسب با نیازتان را به همراه برنامه زمانبندی مشخص برای انجام هر کدام به شما می دهیم و هفته ای دوبار نتیجه کنترل های سختگیرانه تیم منتورهای شما را در غالب گزارش تفضیلی پیشرفت در اختیارتان می گذاریم.


روند برگزاری دوره

همانند پرسونال کوچینگ عادی، شانزده جلسه INPUT در طول هشت هفته  با تیم متخصصین منتورینگ خواهید داشت. هر جلسه INPUT حدود چهل دقیقه طول می کشد و در آن علاوه بر مجموعه تکنیک های آزمون آیلتس، با ابزار متنوع زبان آشنا می شوید و یاد می گیرید چگونه آن ها را در آزمون به کار ببرید. در پایان هر جلسه طبق برنامه زمانبندی مشخص شده، تکالیفی برای شما ارسال می شود تا بتوانید روند بهبود عملکردتان را بسنجید. انجام این تکالیف نیاز به این دارد که هر روز و به میزان مشخصی طبق دستورالعمل های دریافتی، تکالیف را انجام دهید. کیفیت انجام دادن تکالیف و نقات قوت و ضعف هر کدام در پروفایل شما ثبت می شود و بر این اساس از تیم منتورینگ تحلیل و فیدبک دریافت می کنید. هفته ای دو بار گزارشی مکتوب و تفضیلی روند پیشرفت و میزان موفقیت شما در عمل به استراتژی ها و بکار گیری آنها را نشان می دهد. لازم است بر اساس نظر تیم منتورینگ زمان مشخصی را خارج از کلاس برای مرور و جمع بندی آموخته ها و اجرای آزمایشی تکنیک ها اختصاص بدهید تا بتوانید تکالیف را با دقتی که لازم است انجام دهید. با ارتباط مستمر شما با تیم منتورینگ، ایرادات و اشکالات به وجود آمده رفع می شود و گزارش اعضای تیم در تهیه و ارائه مطالب هر جلسه INPUT استفاده می شود.

 

ویژگی های COACHING+PROGMETER

بارز ترین ویژگی این سرویس جزییات طراحی شده تمرین هاییست که در طول هشت هفته باید انجام دهید. 84 ساعت تمرین راتینگ و اسپیکینگ، 36 ساعت تمرین اختصاصی لسنینگ و ریدینگ به همراه 18 ساعت تمرین مربوط به ساختارهای عمومی زبان در صورت نیاز. تیم منتورینگ با این تمرین های اهداف مشخصی را دنبال می کند. در رایتینگ شما باید 82 تسک اخیر آزمون را تحلیل کنید و برای هر کدام طبق روش هایی که یاد می گیرید پلن بریزید. در ابتدای دوره 11 روز به استراتژی های پلن ریزی می گذرانید و بعد هر روز در زمان محدود بخشی از رایتینگ را به شکلی که به شما یاد می دهیم می نویسید. دو هفته انتهای دوره را هم صرف نوشتن 14 مقاله انتخابی توسط ما می کنید. گزارش تفضیلی پیشرفت را هفته ای دوبار برای شما ارسال می کنیم.

بر اساس بند اسکور هدف، سطح دانش زبان عمومی شما، و محتوای تدریسی، ترکیبی از منتور های سینیور و مستر در زمان های مشخص کار تیمی انتقال محتوی به شما را به عهده می گیرند.  این گروه در طول دوره، جلسات متعددی برای هماهنگی و برنامه ریزی ارائه مطالب به شما برگزار می کنند .

شما می توانید تا دو هفته پس از پایان زمان دوره با تیم منتورینگ در تماس باشید سوال بپرسید و نمونه تمرین هایتان را برای اصلاح در اختیار منتورتان قرار بدهید تا به مرور بتوانید استراتژی ها و تکنیک هایی که آموختید را اجرا کنید و به آن ها تسلط کافی پیدا کنید.

به محض ثبت نام برای شروع دوره و تعیین زمان جلسات با شما تماس گرفته می شود. زمان های جلسات منطبق با برنامه های شما و منعطف خواهد بود اجباری به ثابت بودن آن نیست. شما می توانید در طول دوره بر اساس برنامه هفتگی شخصیتان برای رزرو ساعت های مناسب اقدام کنید.

پیش نیاز شرکت در COACHING+PROGMETER

متقاضیانی که معادل بند اسکور آزمون آیلتس پنج و نیم و بالاتر دارند می توانند در این دوره ثبت نام کنند. برای این منظور باید مدرک معتبری را مبنی بر دارا بودن شرایط حداقلی در اختیار متصدی هماهنگی سرویس قرار دهید. نتایج آزمون آیلتس اصلی، آزمون ماک تعداد محدودی از مراکز رسمی آزمون، و همچنین نتایج تعیین سطح تعداد انگشت شماری از موسسات زبان قابل پذیرش است. به علاوه متقاضی می تواند قبل از آغاز دوره در یک جلسه هماهنگی به منظور تعیین سطح شرکت کند.

ثبت نام

برای ثبت نام می توانید با دپارتمان منتورینگ تماس بگیرید. همچنین اگر از سطح زبان خود مطمئن هستید و مدرک معتبر در اختیار دارید می توانید همین الان در این دوره ثبت نام کنید. بعد از ثبت نام، در کمتر از بیست و چهار ساعت برای هماهنگی دریافت مدارک و زمان شروع دوره با شما تماس می گیریم.

 

پکیج هزینه
COACHING+PROGMETER – اگر بند پنج و نیم دارید
۳۹,۳۰۰,۰۰۰ ریال
COACHING+PROGMETER – اگر بند شش و نیم دارید
۴۶,۳۰۰,۰۰۰ ریال

صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام