موسسه فرهنگی ایرسافام، DISCUSSION: UNLIMITED (خصوصی آنلاین)

irsafam.com حساب کاربری

بعد از گرفتن نتیجه آزمون آیلتس و قبل از سفر، باید شرایطی برای خودتون فراهم کنید تا یاد بگیرید با اعتماد به نفس صحبت کنید، از مسائل روز در جامعه میزبان آگاه بشید، برای هر کدام ایده و مطلب داشته باشید و مهمتر از همه این که زبان را به که هست صحبت کنید. ویژگی کلام شما باید واضح و دقیق صحبت کردن و استفاده از حوزه واژگان مرتبط با موضوع باشه. با استفاده از سرویسDISCUSSION: UNLIMITED شما به این هدف می رسید.


روند برگزاری دوره

با استفاده از پلتفورم اسکایپ و به صورت خصوصی در طول هشت هفته شانزده جلسه با منتور خواهید داشت که هرکدام حدود چهل دقیقه طول می کشد. بحث هرجلسه موضوع مشخصی دارد که از چهل و هشت ساعت قبل در اختیار شما قرار می گیرد. موضوع هر جلسه بر اساس سطح زبان و نتیجه آزمون آیلتس شما انتخاب می شود. تمام زمان  هر جلسه به تمرین اسپیکینگ می گذرد و منتور به شما یاد می دهد تا چطور مثل هر فرد انگلیسی زبان صحبت کنید. لازمه  رسیدن به این هدف استفاده از حوزه جدیدی از واژگان است که مشخصاً درباره آن موضوع باشد. ما فهرست های مشخصی از این ترکیبات را آماده کردیم تا در حین بحث و در پاسخ به سوالات منتور و با استراتژی هایی که منتور به شما توصیه می کند بتوانید آنها را به کار ببرید.


پیش نیاز استفاده از DISCUSSION: UNLIMITED

این دوره در دو سطح برگزار می شود و متقاضیانی که معادل بند اسکور آیلتس شش و بالاتر را دارند می توانند از این سرویس استفاده کنند. برای این منظور باید مدرک معتبری را مبنی بر دارا بودن شرایط حداقلی در اختیار متصدی هماهنگی سرویس قرار دهید. فقط نتایج آزمون آیلتس اصلی و آزمون ماک تعداد محدودی از مراکز رسمی آزمون، برای این منظور قابل استفاده است. 


خرید سرویس

برای خرید این سرویس می توانید با دپارتمان منتورینگ تماس بگیرید و یا به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید. بعد از خرید، ظرف یک روز کاری برای هماهنگی و تعیین زمان دلخواهتان با شما تماس می گیریم.


پکیج هزینه
DISCUSSION UNLIMITED سطح B2
۲۶,۴۰۰,۰۰۰ ریال
DISCUSSION UNLIMITED سطح C1
۲۹,۶۰۰,۰۰۰ ریال

صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام