موسسه فرهنگی ایرسافام، پرسونال کوچینگ هشت هفته ای

irsafam.com حساب کاربری

سرویس پرسونال کوچینگ هشت هفته ای به شما کمک می کند از هر سطحی که هستید تا یک بند اسکور در هر چهار بخش آزمون عملکردتان را بهبود دهید. اگر تا روز آزمون اصلی بین دو ماه و نیم تا سه ماه زمان دارید می توانید تیمی حرفه ای از منتورهای تربیت شده توسط کمبریج را در کنار خود داشته باشید تا به صورت فشرده فقط تکنیک های لازم برای بهبود نتیجه را در غالب فشرده ترین، موجز ترین و مدرن ترین شکل ارائه محتوی در اختیار بگیرید و با اطمینان خاطر در آزمون شرکت کنید.


روند برگزاری دوره

با استفاده از پلتفورم اسکایپ شانزده جلسه با تیم متخصصین منتورینگ خواهید داشت که دو بار در هفته برگزار می شوند و هرکدام حدود چهل دقیقه طول می کشد. در هر جلسه علاوه بر مجموعه بسیار متنوعی از تکنیک های آزمون آیلتس، با ابزار متنوع زبان آشنا می شوید و یاد می گیرید چگونه آن ها را در آزمون به کار بگیرید. در پایان هر جلسه تکالیفی خواهید داشت تا بتوانید روند بهبود عملکردتان را بسنجید. در فاصله هر دو جلسه گزارش انجام تکالیف را در اختیار تیم منتورینگ قرار می دهید. بر این اساس از تیم منتورینگ تحلیل و فیدبک دریافت می کنید.

روند جلسات بسیار سریع است و حجم مطالب مطرح شده تا شش برابر کلاس عادی است. لازم است بر اساس نظر تیم منتورینگ زمان مشخصی را خارج از کلاس برای مرور و جمع بندی آموخته ها و اجرای آزمایشی تکنیک ها اختصاص بدهید. برای این کار حداقل در هر هفته نه تا دوازده ساعت کنار بگذارید.

موفقیت شما در اجرای تکنیک های جدید محتوای مواردی که در جلسات بعدی باید در اختیارتان قرار بگیرد را تعیین می کند. بنابراین هر چه بیشتر تلاش کنید که سریعتر باور های مرسوم غلط در مواجهه با آزمون را کنار بگذارید و تکنیک های لازم را جایگزین کنید، شانس موفقیت خود را بالاتر می برید. به این دلیل که برای بهبود عملکردتان، نیاز به آموزش مدون مهارت ها، برنامه ریزی علمی و ارزیابی مستمر دارید، لازم است که حتی در روزهایی که کلاس ندارید هم با منتورها در تماس باشید. از روند مطالعه خود گزارش تهیه کنید، ایرادات و اشکالات به وجود آمده در مسیر را بپرسید و پاسخ دریافت کنید.


ویژگی های پرسونال کوچینگ هشت هفته ای

در طول دوره یاد می گیرید که از شما به عنوان داوطلب آزمون چه انتظاری می رود و برای رسیدن به نتیجه دلخواهتان از چه ابزاری باید استفاده کنید. شما باید تکنیک ها و استراتژی های مشخصی را به کار بگیرید که در بسیاری از مواقع از قلم می افتند و یا اهمیتشان فراموش می شوند.

بر اساس بند اسکور هدف، سطح دانش زبان عمومی شما، و محتوای تدریسی، ترکیبی از منتور های جونیور، سینیور و مستر در زمان های مشخص کار تیمی انتقال محتوی به شما را به عهده می گیرند.  این گروه در طول دوره، جلسات متعددی برای هماهنگی و برنامه ریزی ارائه مطالب به شما برگزار می کنند .

شما می توانید تا دو هفته پس از پایان زمان دوره با تیم منتورینگ در تماس باشید سوال بپرسید و نمونه تمرین هایتان را برای اصلاح در اختیار منتورتان قرار بدهید تا به مرور بتوانید استراتژی ها و تکنیک هایی که آموختید را اجرا کنید و به آن ها تسلط کافی پیدا کنید.

هیچ محدودیتی در انتخاب منابع و شکل دادن به تمرینات نخواهید داشت و می توانید در زمان هایی که مایل هستید، تمرینات آماده سازی خود را انجام دهید. همچنین شما می توانید، در طول هفته و زمان دلخواه هم به شکل آنلاین و هم آفلاین با تیم منتورینگ در تماس باشید و روند پیشرفت خود و یا مشکلات و سوالات خود را مطرح کنید و پاسخ دریافت کنید.

در طول دوره تیمی از متخصصین آیلتس که توسط کمبریج و آی دی پی برای تدریس آیلتس تربیت شده اند کار تدریس به شما را به عهده دارند. به این شکل امکان استفاده از بهترین کیفیت آموزشی برای شما فراهم می شود که در آن فقط بهبود عملکرد شما اهمیت دارد.

به محض ثبت نام برای شروع دوره و تعیین زمان جلسات با شما تماس گرفته می شود. زمان های جلسات منطبق با برنامه های شما و منعطف خواهد بود اجباری به ثابت بودن آن نیست. شما می توانید در طول دوره بر اساس برنامه هفتگی شخصیتان برای رزرو ساعت های مناسب اقدام کنید.


پیش نیاز شرکت در پرسونال کوچینگ هشت هفته ای

متقاضیانی که معادل بند اسکور آزمون آیلتس چهار و نیم تا شش و نیم دارند می توانند در این دوره ثبت نام کنند. برای این منظور باید مدرک معتبری را مبنی بر دارا بودن شرایط حداقلی در اختیار متصدی هماهنگی سرویس قرار دهید. نتایج آزمون آیلتس اصلی، آزمون ماک تعداد محدودی از مراکز رسمی آزمون، و همچنین نتایج تعیین سطح تعداد انگشت شماری از موسسات زبان قابل پذیرش است. به علاوه متقاضی می تواند قبل از آغاز دوره در یک جلسه هماهنگی به منظور تعیین سطح شرکت کند.


ثبت نام

برای ثبت نام می توانید با دپارتمان منتورینگ تماس بگیرید. همچنین اگر از سطح زبان خود مطمئن هستید و مدرک معتبر در اختیار دارید می توانید همین الان در این دوره ثبت نام کنید. بعد از ثبت نام، در کمتر از بیست و چهار ساعت برای هماهنگی دریافت مدارک و زمان شروع دوره با شما تماس می گیریم.


پکیج هزینه
پرسونال کوچینگ معادل بند ۴ یا ۴.۵
۲۵,۴۰۰,۰۰۰ ریال
پرسونال کوچینگ معادل بند ۵ یا ۵.۵
۳۱,۸۰۰,۰۰۰ ریال
پرسونال کوچینگ معادل بند ۶ یا ۶.۵
۳۸,۸۰۰,۰۰۰ ریال

صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام