موسسه فرهنگی ایرسافام، پرسونال کوچینگ چهار هفته ای

irsafam.com حساب کاربری

سرویس اختصاصی پرسونال کوچینگ چهار هفته ای به شما کمک می کند تا بند اسکور لازم در دو بخش از آزمون را کسب کنید. اگر تا زمان آزمون حداقل بین یک ماه و نیم تا دو ماه زمان باقی مانده می توانید تیمی حرفه ای از منتورهای تربیت شده توسط کمبریج را در کنار خود داشته باشید تا در طول زمان چهار هفته، به صورت فشرده فقط تکنیک های لازم برای بهبود نتیجه به شما ارائه دهند، موجز ترین و بروزترین محتوی را در اختیار بگیرید و با اطمینان خاطر در آزمون شرکت کنید.


روند برگزاری دوره

با استفاده از پلتفورم اسکایپ با تیمی از متخصصین منتورینگ هشت جلسه خواهید داشت که هرکدام حدود چهل دقیقه طول می کشد. در هر جلسه علاوه بر مجموعه بسیار متنوعی از تکنیک های آزمون آیلتس با ابزار متنوع زبان آشنا می شوید و یاد می گیرید چگونه آن ها را در آزمون به کار بگیرید. در پایان هر جلسه تکالیفی برای شما تعیین می شود تا بتوانید روند بهبود عملکردتان را بسنجید. در فاصله هر دو جلسه گزارش انجام تکالیف را در اختیار تیم منتورینگ قرار می دهید. بر این اساس از تیم منتورینگ تحلیل و فیدبک دریافت می کنید.

به علاوه، نوع محتوای علمی که در جلسات بعدی باید در اختیارتان قرار بگیرد به میزان موفقیت شما در اجرای تکنیک های جدید وابسته است. به این دلیل که برای بهبود عملکردتان، نیاز به آموزش مدون مهارت ها، برنامه ریزی علمی و ارزیابی مستمر دارید، لازم است که حتی در روزهایی که کلاس ندارید هم با منتورها در تماس باشید. از روند مطالعه خود گزارش تهیه کنید، ایرادات و اشکالات به وجود آمده در مسیر را بپرسید و پاسخ دریافت کنید.

ویژگی های پرسونال کوچینگ چهار هفته ای

شما می توانید تا ده روز پس از پایان زمان دوره با تیم منتورینگ در تماس باشید سوال بپرسید و نمونه تمرین هایتان را برای اصلاح در اختیار منتورتان قرار بدهید تا به مرور بتوانید استراتژی ها و تکنیک هایی که آموختید را به کار ببرید و به آن ها تسلط کافی پیدا کنید.

هیچ محدودیتی در انتخاب منابع و شکل دادن به تمرینات نخواهید داشت و می توانید در زمان هایی که مایل هستید، تمرینات آماده سازی خود را انجام دهید. همچنین شما می توانید، در طول هفته و زمان دلخواه هم به شکل آنلاین و هم آفلاین با تیم منتورینگ در تماس باشید و روند پیشرفت خود و یا مشکلات و سوالات خود را مطرح کنید و پاسخ دریافت کنید.

در طول دوره تیمی از متخصصین آیلتس کار تدریس به شما را به عهده دارند. به این شکل امکان استفاده از بهترین کیفیت آموزشی برای شما فراهم می شود که در آن فقط بهبود عملکرد شما اهمیت دارد.

به محض ثبت نام برای شروع دوره و تعیین زمان جلسات با شما تماس گرفته می شود. زمان های جلسات منطبق با برنامه های شما و منعطف خواهد بود و اجباری به ثابت بودن آن نیست. شما می توانید در طول دوره بر اساس برنامه هفتگی شخصیتان برای رزرو ساعت های مناسب اقدام کنید.

پیش نیاز شرکت در پرسونال کوچینگ چهار هفته ای

متقاضیانی که معادل بند اسکور آزمون آیلتس پنج و نیم و یا بالاتر دارند می توانند در این دوره ثبت نام کنند. برای این منظور باید مدرک معتبری را مبنی بر دارا بودن شرایط حداقلی در اختیار متصدی هماهنگی سرویس قرار دهید. نتایج آزمون آیلتس اصلی و آزمون ماک تعداد محدودی از مراکز رسمی آزمون، برای این منظور قابل استفاده است. به علاوه متقاضی می تواند قبل از آغاز دوره در یک جلسه هماهنگی به منظور تعیین سطح شرکت کند.


ثبت نام

برای ثبت نام می توانید با دپارتمان منتورینگ تماس بگیرید. همچنین اگر از سطح زبان خود مطمئن هستید و مدرک معتبر در اختیار داریدمی توانید همین الان در این دوره ثبت نام کنید. بعد از ثبت نام، در کمتر از بیست و چهار ساعت برای هماهنگی دریافت مدارک و زمان شروع دوره با شما تماس می گیریم.


پکیج هزینه
پرسونال کوچینگ چهار هفته ای – اگر بند پنج و نیم دارید
۱۶,۴۰۰,۰۰۰ ریال
پرسونال کوچینگ چهار هفته ای – اگر بند شش و نیم دارید
۲۴,۴۰۰,۰۰۰ ریال

صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام