موسسه فرهنگی ایرسافام، پرسونال کوچینگ دو هفته ای (خصوصی آنلاین)

irsafam.com حساب کاربری

اگر فکر می کنید با همه تلاشی که انجام دادید هنوز در یکی از چهار بخش آزمون، مواردی که باعث اختلال در عملکرد شما هستند را شناسایی نکرده اید از سرویس شخصی پرسونال کوچینگ دو هفته ای استفاده کنید. تفاوتی نمی کند که فرضا ریدینگ را انتخاب کنید یا رایتینگ؛ تیمی حرفه ای از متخصصین آیلتس که توسط کمبریج برای هدایت متقاضیان آزمون آیلتس تربیت شده اند به همراهی شما می آیند و در طول زمان دو هفته، شما را برای رسیدن به نتیجه مطلوب یاری می کنند. اگر تا رسیدن به نتیجه مورد نظرتان در یک بخش از بخش های آزمون نیم بند یا یک بند فاصله دارید می توانید از این سرویس استفاده کنید.

روند برگزاری دوره

در دو هفته ای که از این سرویس استفاده می کنید، با استفاده از پلتفورم اسکایپ شما با تیم متخصص منتورینگ پنج جلسه خواهید داشت که هرکدام حدود چهل دقیقه طول می کشد. در هر جلسه با مجموعه بسیار متنوعی از تکنیک های آزمون آیلتس آشنا می شوید و یاد می گیرید چگونه آن ها را در آزمون اجرا کنید. در انتهای هر جلسه تکالیفی برای شما تعیین می شود تا بتوانید روند بهبود عملکردتان را بسنجید. در فاصله هر دو جلسه گزارش انجام تکالیف را در اختیار تیم منتورینگ قرار می دهید. بر این اساس از تیم منتورینگ تحلیل و فیدبک دریافت می کنید.

توجه کنید که، محتوای علمی که در جلسات بعدی باید در اختیارتان قرار بگیرد به میزان موفقیت شما در اجرای تکنیک های جدید وابسته است. بنابر این لازم است که حتی در روزهایی که کلاس ندارید هم با منتورها در تماس باشید. از روند مطالعه خود گزارش تهیه کنید، ایرادات و اشکالات به وجود آمده در مسیر را بپرسید و پاسخ دریافت کنید.

کوتاهی این دوره اهمیت ارتباط شما با تیم منتورینگ را دو چندان می کند. منتورهای شما زمان زیادی را به تحلیل، تصحیح و تهیه بازخورد تکالیف شما می گذرانند تا بهترین خروجی را از این دوره به دست بیاورید. بنابراین لازم است برای دو هفته زمان خود را آزاد کنید تا بتوانید تکالیفتان را به شکلی که برایتان برنامه ریزی می کنیم انجام دهید.

ویژگی های پرسونال کوچینگ دو هفته ای

شما با انتخاب خود می توانید از این سرویس استفاده کنید و تمرکز خود را بر بخشی از آزمون که مورد توجه خودتان هست قرار بدهید. این کار به سرعت انجام می شود و فارغ از نوع کلاس یا کارگاهی که در گذشته گذراندید، در کوتاه ترین زمان می توانید عقب ماندگی در یک بخش از آزمون را جبران کنید.

در طول دوره تیمی از متخصصین آیلتس کار تدریس به شما را به عهده دارند. به این شکل امکان استفاده از بهترین کیفیت آموزشی برای شما فراهم می شود که در آن هیچ چیز جز بهبود عملکرد شما اهمیت ندارد.

هیچ محدودیتی در انتخاب منابع و شکل دادن به تمرینات نخواهید داشت و می توانید در زمان هایی که مایل هستید، تمرینات آماده سازی خود را انجام دهید. همچنین شما می توانید، در طول هفته و زمان دلخواه هم به شکل آنلاین و هم آفلاین با تیم منتورینگ در تماس باشید و روند پیشرفت خود و یا مشکلات و سوالات خود را مطرح کنید و پاسخ دریافت کنید. 

شما این امکان را خواهید داشت تا یک هفته بعد از پایان زمان دوره با تیم منتورینگ در تماس باشید تا به مرور بتوانید استراتژی ها و تکنیک هایی که آموختید را به کار ببرید و به آن ها تسلط کافی پیدا کنید.

به محض ثبت نام برای شروع دوره در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته می شود. زمان های جلسات منطبق با برنامه های شما و منعطف خواهد بود و اجباری به ثابت بودن آن نیست. شما می توانید در طول دوره بر اساس برنامه هفتگی شخصیتان برای رزرو ساعت های مناسب اقدام کنید.

پیش نیاز شرکت در پرسونال کوچینگ دو هفته ای

متقاضیانی که معادل بند اسکور آزمون آیلتس پنج و نیم و تا شش و نیم دارند می توانند در این دوره ثبت نام کنند. برای این منظور باید مدرک معتبری را مبنی بر دارا بودن شرایط حداقلی در اختیار متصدی هماهنگی سرویس قرار دهید. فقط نتایج آزمون آیلتس اصلی و آزمون ماک تعداد محدودی از مراکز رسمی آزمون، برای این منظور قابل استفاده است.

ثبت نام

برای ثبت نام می توانید با دپارتمان منتورینگ تماس بگیرید. همچنین اگر از سطح زبان خود مطمئن هستید و مدرک معتبر در اختیار داریدمی توانید همین الان در این دوره ثبت نام کنید. بعد از ثبت نام، در کمتر از بیست و چهار ساعت برای هماهنگی دریافت مدارک و زمان شروع دوره با شما تماس می گیریم.

 

پکیج هزینه
پرسونال کوچینگ معادل بند ۵ یا ۵.۵
۱۱,۹۰۰,۰۰۰ ریال
پرسونال کوچینگ معادل بند ۶ یا ۶.۵
۱۶,۹۰۰,۰۰۰ ریال

صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام