موسسه فرهنگی ایرسافام، SPEAK IDIOMATICALLY

irsafam.com حساب کاربری

لازمه رسیدن به بند اسکور هفت و بالاتر در آزمون اسپیکینگ آیلتس، ایجاد تغییرات مفصل در شکل پاسخ دادن به سوالات است. معیار LEXICAL RESOURCE در این باره کاملا گویاست. استفاده ازIDIOMATIC LANGUAGE  یکی از فاکتور های اصلی برای رسیدن به بند هفت تلقی می شود. در دوره هشت هفته ای که فقط با تمرکز به این موضوع برای شما طراحی کردیم، به شما کمک می کنیم ترکیبات و اصطلاحات موثر برای بهبود نتیجه آزمون اسپیکینگ آیلتس را یاد بگیرید و به کار ببرید.


روند برگزاری دوره

در هشت هفته ای که از این سرویس استفاده می کنید، با استفاده از پلتفورم اسکایپ با منتور شانزده جلسه خواهید داشت که هرکدام حدود چهل دقیقه طول می کشد. در هر جلسه با مجموعه ای دست چین شده از ترکیبات لغوی، اصطلاحات و همچنین افعال چند قسمتی آشنا می شوید و یاد می گیرید در زبان انگلیسی در چه شرایطی از هر کدام استفاده می شود. در مرحله بعد به شما نشان می دهیم چطور و در کدام بخش از آزمون اسپیکینگ آیلتس باید از هر کدام استفاده کنید. تمام زمان جلسه به تمرین اسپیکینگ می گذرد و منتور به شما آموزش می دهد تا چطور رنگ و جنس جدیدی به پاسخ هایتان بدهید. در پایان یک تکلیف جامع مشخص برای تمرین و استفاده از ترکیباتی که آموختید در اختیارتان قرار می گیرد. شما فرصت دارید تا در زمان سی و شش ساعت پروژه مذکور را انجام داده و برای منتور ارسال کنید. محتوای علمی که در جلسات بعدی در اختیارتان قرار میگیرد وابسته به میزان موفقیت شما در استفاده از آموخته های هر جلسه و کیفیت انجام دادن پروژه است. 


ویژگی های سرویس

منابع زیادی برای آموزش ترکیبات لغوی، اصطلاحات و افعال چند قسمتی وجود دارند. در زمان کوتاه و به شکل فشرده امکان یادگیری و استفاده موثر از حجم بسیار زیاد و گسسته مطالب اینچنینی وجود ندارد. کندیدت ها روزها و هفته ها تمرین های این منابع را انجام می دهند و گمان می کنند فقط انجام دادن تمرین های این کتاب ها تضمین کننده موفقیت در آزمون است. اگر این کار به شکل گزینشی و هدفمند صورت نگیرد و کندیدت متوجه این نکته نباشد که در زمان محدود جلسه اسپیکینگ چه تعداد و به چه صورت می تواند ترکیبات مد نظر کمبریج را استفاده کند، امکان موفقیت بالا نخواهد بود. لازمه رسیدن به این هدف داشتن استراتژی مشخص و تعداد محدودی از ترکیبات اختصاصی و قوی با کاربرد واضح است. آموزش دادن شما برای این هدف در سرویس SPEAK IDIOMATICALLY انجام می شود.


پیش نیاز استفاده از SPEAK IDIOMATICALLY

متقاضیانی که معادل بند اسکور آیلتس شش و بالاتر را دارند می توانند در این دوره ثبت نام کنند. برای این منظور باید مدرک معتبری را مبنی بر دارا بودن شرایط حداقلی در اختیار متصدی هماهنگی سرویس قرار دهید. فقط نتایج آزمون آیلتس اصلی و آزمون ماک تعداد محدودی از مراکز رسمی آزمون، برای این منظور قابل استفاده است.


خرید سرویس

برای خرید این سرویس می توانید با دپارتمان منتورینگ تماس بگیرید و یا به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید. بعد از خرید، ظرف یک روز کاری برای هماهنگی و تعیین زمان دلخواهتان با شما تماس می گیریم.


پکیج هزینه
SPEAK IDIOMATICALLY سطح B2
۲۶,۴۰۰,۰۰۰ ریال
SPEAK IDIOMATICALLY سطح C1
۲۹,۶۰۰,۰۰۰ ریال

صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام