موسسه فرهنگی ایرسافام، Speakable

irsafam.com حساب کاربری

برای اینکه وضعیت موجود اسپیکینگ شما یک بند بهتر شود باید تغییرات مشخصی در پاسخهایتان اعمال کنید. نقص  بزرگ بسیاری از روش های آماده سازی آزمون و نکات ارائه شده اینست که توانایی و سطح زبان شما لحاظ نمی شود و به طور کلی اجرای آن ها از تواناییتان خارج است و یا اساساً کمکی به شما نمی کند. موضوعی که باعث کلافگی می شود و در مواقعی فکر می کنید قبلا بهتر حرف می زدید. باید فقط به اندازه ای که لازم هست و فقط در موارد مشخصی که مشکل دارید در نحوه پاسخگویی تغییر اعمال کنید.

در هر زمان که مایل باشید از ما بخواهید تا نمونه اسپیکینگتان را اصلاح کنیم و به اندازه یک بند بهبود بدهیم. ما این کار را با تحلیل پاسخ های شما انجام می دهیم.  استفاده از این سرویس پیش نیازی ندارد.


آماده سازی 

ابتدا سوالاتی را از پارت یک، پارت دو و پارت سه آزمون با هر ترکیبی که مایلید انتخاب کنید. تنها محدودیتی که وجود دارد زمان فایل صوتی پاسخ های شماست. لطفا دقت کنید که فایل صوتی نباید از 4 دقیقه طولانی تر باشد. به عنوان مثال: 1 سوال پارت دو به همراه 3 سوال پارت سه. یا 8 تا سوال پارت یک به همراه 1 سوال پارت دو. انتخاب ترکیب با شما.  البته طبیعتا اگر از این زمان و تعداد منطقی سوالات فراتر بروید، فقط معادل 4 دقیقه آن برای بررسی و تحلیل در نظر گرفته می شود. در مرحله بعد پاسخ های خود را آماده کنید، به سوالات پاسخ دهید و صدای خود را ضبط کنید (اصطلاحاً وویس بگیرید). در انتها مجموعه آماده شده را برای ما بفرستید.


روند ارایه

فایل صوتی را به روشی که با سرویس پرووایدر تفاهم کردید (مثلا توسط اسکایپ) ارسال کنید. پس از دریافت فایل صوتی، و به فاصله سی و شش ساعت ، دو فایل برای شما می فرستیم. اولی فایل حاوی متن اصلاح شده پاسخ های شماست. فایل دوم نسخه بهبود یافته پاسخ های شماست که متخصص اسپیکینگ با صدای خودش ضبط کرده است.

شما به دفعات می توانید این سرویس را خریداری کنید و با کمترین اتلاف وقت تحلیل عمیقی از عملکرد اسپیکینگ خود داشته باشید.


نحوه تحلیل و فیدبک

فایل اول حاوی متن اصلاح شده پاسخ های شماست. متخصص اسپیکینگ بر اساس معیارهای چهارگانه منتشر شده توسط کمبریج، مهارت های گفتاری شما را تحلیل می کند، ایراد های شکلی و محتوایی را مشخص می کند و با علامت گذاری مشخص حتی به شما متذکر می شود که کجا تلفظ های صحیحی نداشتید. به علاوه با شناختن ضعف های شما کلمات، ترکیبات و ساختار هایی را جایگزین می کند تا پاسخ از هر جا که هست یک بنداسکور بهبود پیدا کند. در انتها منتور اسپیکینگ با صدای خودش پاسخ های اصلاح شده را ضبط می کند. به این صورت شما می توانید نسخه ای از کلام خودتان را بشنوید که به اندازه یک بند بهتر شده.


خرید سرویس

برای خرید این سرویس می توانید با دپارتمان منتورینگ تماس بگیرید و یا به صورت آنلاین به هر تعداد که مایلید سرویس SPEAKABLE خریداری کنید. برای این کار هیچ منعی وجود ندارد. بعد از خرید، ظرف یک روز کاری با شما تماس می گیریم تا راحتترین راه برای انتقال فایلهای صوتی را انتخاب کنید. پکیج هزینه
SPEAKABLE - یک نوبت اصلاح فایل صوتی
۱,۴۵۰,۰۰۰ ریال
SPEAKABLE - سه نوبت اصلاح فایل صوتی
۴,۳۵۰,۰۰۰ ریال
SPEAKABLE - پنج نوبت اصلاح فایل صوتی
۷,۲۵۰,۰۰۰ ریال
SPEAKABLE - ده نوبت اصلاح فایل صوتی
۱۴,۵۰۰,۰۰۰ ریال

صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام