موسسه فرهنگی ایرسافام ، سوالات متداول در مورد آزمون های آزمایشی (MOCK)

irsafam.com حساب کاربری
 • از طریق سایت

  کلاس های آموزشگاه

  معرفی

  وایز وجه به حساب

 • ایرسافام در هر زمانی امکان شرکت در آزمون را فراهم کرده است .در موارد  غیر از ثبت نام از طریق سایت و زمانی که سایت بسته میباشد. ، آزمون دهنده می بایستی حتما فیش پرداخت را همرا ه با اطلاعات تکمیلی به ایمیل MOCK@IRSAFAM.COM ارسال نماید.

  اطلاعات تکمیلی عبارت اند از :  اسم و فامیل مطابق پاسپورت، شماره پاسپورت،  شماره تماس، ماجول آزمون و ایمیل

  در صورت ثبت نام به غیر از سایت و زمانی که سایت بسته میباشد. ایرسافام زمان مصاحبه شفاهی را انتخاب کرده ولی امکان هماهنگی زمان دلخواه  وجود دارد.

  در صورت تمایل زمان دلخواه گفته می شود و در صورت امکان هماهنگ می شود.4 روز مانده به آزمون سایت بسته شده و ثبت نام از سایت امکان پذیر نمی باشد.

 • در صورتی که داوطلب دلیل موجه برای  غیبت داشته باشد (بیماری و یا اتفاق ناگوارو . . .)   میتواند با پرداخت  هزینه انتقال (239000تومان)  آزمون خود را به تاریخ دیگر منتقل نماید.

  متقاضی میتواند حداکثر تا  10  روز کاری مانده به تاریخ  آزمون کتبی  آزمایشی ثبت نام شده،  اقدام به انتقال آزمون نماید. این انتقال در صورتی انجام خواهد شد که برای تاریخ جدید، امکان ثبت نام فعال بوده و ظرفیت خالی وجود داشته باشد. 

  توجه داشته باشید که انتقال آزمون تنها یکبار امکان پذیر می باشد.

 • حضور متقاضیان 20 دقیقه پیش از زمان تعیین شده ضروری می باشد.

  وسایل شخصی متقاضیان محترم مطابق قانون، پیش از برگزاری آزمون Speaking از آنها اخذ شده و پس از آزمون به آنها تحویل داده می شود.

  همراه داشتن هرگونه وسیله الکترونیکی و دیجیتال (شامل کورنومتر، وسایل ضبط صدا، موبایل، پیجر و ...) در محل آزمون ممنوع می‌باشد 

  همراه داشتن ساعت آنالوگ و دیجیتال در آزمون ممنوع می باشد.

  همراه داشتن پاسپورت و یا کارت ملی هوشمند الزامی است.

 • ایراسافام مفتخر است با 30 مجموعه سوال unseen در آزمون های آزمایشی ایرسافام  شرایط منطبق با آزمون اصلی را فراهم کند. لطفا هنگام ثبت نام به کد سوال برای عدم ثبت نام در آزمون با سوال تکراری  توجه فرمایید.

صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام