موسسه فرهنگی ایرسافام، خدمات منتورینگ

irsafam.com حساب کاربری

خدمات منتورینگ ایرسافام

اگر در انتخاب سرویسی مورد نظرتان تردید دارید، و یا مایلید جزییات بیشتری درباره دپارتمان منتورینگ بدانید، می توانید اطلاعات تکمیلی ذیل را مطالعه کنید و یا با مشاورین ما تماس بگیرید.

فرم درخواست مشاوره

خدمات مشاوره

در هر سطحی از آمادگی برای آزمون که باشید، می توانید با استفاده خدمات تیم منتورینگ آیلتس ایرسافام عملکرد خود را درآزمون به میزان قابل توجهی بهبود دهید. 

خدمات تیم منتورینگ ایرسافام بر پایه ساختار کاملاً انعطاف پذیر آموزشی و ارزیابی مستمر پیشرفت طراحی شده است. شما با انتخاب خود می توانید از این خدمات استفاده کنید و تمرکز خود را بر بخشی از آزمون که مورد توجه خودتان هست قرار بدهید. 

در نتیجه استفاده از خدمات ما با مجموعه بسیار متنوعی از تکنیک های آزمون آیلتس و ابزار متنوع زبان آشنا می شوید و یاد می گیرید چگونه آن ها را در آزمون به کار بگیرید.


main_52cf32464d8d73fab1f3d4e69b47191e.png

هیچ محدودیتی در انتخاب منابع و شکل دادن به تمرینات نخواهید داشت و می توانید در زمان هایی که مایل هستید، تمرینات آماده سازی خود را انجام دهید. همچنین شما می توانید در صورت استفاده از خدمات مدت دار، در طول هفته و زمان دلخواه هم به شکل آنلاین و هم آفلاین با تیم منتورینگ در تماس باشید و روند پیشرفت خود و یا مشکلات و سوالات خود را مطرح کنید و پاسخ دریافت کنید. 


موفقیت مطلق شما در آزمون آیلتس تنها با شناخت دقیق از نیاز ها و توانایی های شما به دست می آید. به یاد داشته باشید آن چه که در دوره های آماده سازی آزمون آیلتس در اختیار شما قرار می گیرد برای موفقیت نسبی شما طراحی شده است.

مخاطبان خاص خدمات منتورینگ

صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام