خدمات منتورینگ ایرسافام

برای رسیدن به نمره هدف باید با آزمون آیلتس متفاوت رفتار کنید. ما به شما می گوييم چگونه.

تلفن تماس ۷۵۲۹۲ داخلی ۶ برقراری تماس

بسته های منتورینگ  Personal Coaching

موفقیت مطلق شما در آزمون آیلتس تنها با شناخت دقیق از نیاز ها و توانایی های شما به دست می آید. آن چه که در دوره های آماده سازی آزمون آیلتس در اختیار شما قرار می گیرد برای موفقیت نسبی شما طراحی شده است.

در بسته های شخصی سازی شده منتورینگ، ابتدا نقاط بحرانی که باعث ایجاد اختلال در عملکرد شما شده اند را شناسایی می کنیم. سپس بر اساس الگوریتم اختصاصی ایرسافام کوتاه ترین و سریعترین مسیر برای بهبود عملکرد شما در آزمون آیلتس شناسایی می شود. بر این اساس تیمی حرفه ای از متخصصین آیلتس به همراهی شما می آیند و با هدف گذاری مشخص، در طول زمان مشخص، شما را برای رسیدن به نتیجه مطلوب یاری می کنند.

 

مخاطبان عمومی بسته های منتورینگ آیلتس

متقاضیان شرکت در آزمون های IELTS و IELTS LIFESKILLS ،در هر سطح و رده ای از آمادگی برای آزمون، می توانند با استفاده از بسته های منتورینگ آیلتس ایرسافام عملکرد خود را در آزمون بهبود دهند. 1. مخاطبان خاص بسته های منتورینگ آیلتس
  1. اگر در آزمون اصلی آیلتس شرکت کرده اید ولی به نتیجه دلخواهتان نرسیده اید. 
  2. اگر در دوره های آماده سازی آیلتس شرکت کرده اید ولی کیفیت مطالب ارائه شده رضایتتان را برآورده نکرده است. 
  3. اگر به دلیل مشغله های کاری و یا شخصی امکان شرکت در دوره های آماده سازی آیلتس را ندارید.
  4. اگر در شهر و منطقه ای که ساکن هستید دسترسی به دوره های آماده سازی آیلتس ندارید.
  5. اگر در زمان باقیمانده تا آزمون نیاز به برنامه ریزی مستمر و دقیق دارید.
 2. ویژگی های عمومی بسته های منتورینگ آیلتس
  1. برگزاری دوره به صورت غیر حضوری. شما می توانید از طریق شبکه اینترنت و یا تلفن با تیم منتور در تماس باشید.
  2. شناسایی سریعترین مسیر برای بهبود عملکرد در بخش های مختلف آزمون آیلتس به انتخاب شما. با مراجعه به دپارتمان منتورینگ ایرسافام این امکان را دارید تا یکی از هفده بسته تعریف شده بر اساس نیازتان را انتخاب کنید.
  3. عدم نیاز به تهیه جزوه، کتاب یا مرجعی جدید. تیم زبده متخصصان منتورینگ ایرسافام، با تسلط بر روند طراحی و محتوای آزمون های کمبریج و نیاز های آزمون آیلتس، به شما کمک خواهند کرد که آموزه های جدید در دوره منتورینگ را با محتوایی که در دسترس دارید تطبیق دهید.
  4. هفته ای دو بار تماس مستقیم با منتور برای دریافت محتوای علمی مشخص.
  5. امکان طرح سوالات و ایراداتتان در هر زمان از شبانه روز از طریق کانال ارتباطی مشخص با منتور. شما به موازات جلسات مستمر با منتور پاسخ های جداگانه دریافت می کنید.
    
 3. ویژگی های اختصاصی بسته های منتورینگ آیلتس
  1. شناسایی سریع نقاط ضعف شما در اولین تماس. بهبود عملکرد و اصلاح روند آماده سازی برای آزمون آیلتس تنها هدف شما از مراجعه به دپارتمان منتورینگ است. یک مصاحبه اختصاصی که در چهار بخش طراحی شده، به ما و شما کمک می کند که دقیق ترین تصمیم را برای محتوای دوره منتورینگ شخصی شما اتخاذ کنیم. 
  2. گروه منتورهای ایرسافام با توجه به تجربه شما از شرکت در کلاس ها و دوره های آماده سازی، برنامه زمان بندی و علمی مشخص بر اساس نیازتان طراحی و پیشنهاد می کنند. تنها نقطه تمرکز ما ایجاد نگرش جدید به آزمون با هدف رهایی از سردرگمی و بالا بردن کیفیت عرضه تواناییهایتان در آزمون آیلتس است. 
  3. ارائه حوزه گسترده ای از نکات و تکنیک های خاص آزمون، ظرائف منطقی و استراتژی های زبانی که می تواند نتیجه آزمون شما را دگرگون کند بسته به توانایی شما. برای این منظور شما هفته ای دو بار با منتورتان در تماس مستقیم خواهید بود. 
  4. برای رفع هر مشکل و تبدیل آن به نقطه قوت استراتژی های مشخصی در اختیار شما قرار می گیرد. در انتهای دوره شما به درستی تصمیم می گیرید چه بخش هایی دانش زبانتان را به کار ببندید و چگونه این کار را انجام دهید تا به نمره هدف برسید.
  5. تعیین تکالیف در بازه های زمانی مشخص و کنترل عملکرد متقاضی با ارزیابی های مستمر در طول دوره تماس. سنجش های هفتگی برای اصلاح روند آماده سازی به کار می روند. و پس از هرکدام به شما باز خورد مشخص داده می شود. 
  6. توصیه های غلط، اطلاعات گمراه کننده و مراجع غیر معتبر فقط باعث ایجاد حاشیه های غیر واقعی برای آزمون شده اند که شما را از هدفتان دور می کنند. شما یاد می گیرید طراحان آزمون آیلتس در هر بخش به دنبال چه چیزی هستند و برای برآورده کردن این نیاز ها چه کار هایی باید انجام داد. به این شکل شما به درک درست و واقعی از چالش پیش رویتان می رسید و برای آن راه حل های عملی و واقع بینانه می آموزید.

 

جهت تماس فوری مشاورین ما با شما کلیک کنید

 

هیچ رکوردی ثبت نشده است

34.204.203.142