موسسه فرهنگی ایرسافام، آزمون های آیلتس - IELTS

irsafam.com حساب کاربری

مرکز آزمون ایرسافام با سابقه برگزاری بیش از 1500 آزمون بین المللی آیلتس، یکی از شناخته شده ترین مراکز IDP در سراسر دنیاست.


آزمون‌های پیش رو

cdielts - Academic صبح (۹ - ۱۲)
۱۴۰۲/۰۷/۰۵
ایرسافام تهران - آرژانتین (الوند)
۸۴,۹۰۰,۰۰۰ ریال
رزرو آزمون
life skills - A1
۱۴۰۲/۰۷/۱۳
ایرسافام تهران
۸۹,۹۰۰,۰۰۰ ریال
رزرو آزمون
life skills - A1
۱۴۰۲/۰۷/۲۷
ایرسافام تهران
۸۹,۹۰۰,۰۰۰ ریال
رزرو آزمون
life skills - B1
۱۴۰۲/۰۷/۲۷
ایرسافام تهران
۸۹,۹۰۰,۰۰۰ ریال
رزرو آزمون
life skills - A1
۱۴۰۲/۰۸/۱۱
ایرسافام تهران
۸۹,۹۰۰,۰۰۰ ریال
رزرو آزمون
life skills - B1
۱۴۰۲/۰۸/۱۱
ایرسافام تهران
۸۹,۹۰۰,۰۰۰ ریال
رزرو آزمون
لیست تمام آزمون های پیش رو

همین حالا حساب کاربری خود را تشکیل دهید / و یا به حساب کاربری خود وارد شوید

اطلاعات کاربری شما به صورت کاملا محرمانه می باشد.

ورود به حساب کاربری
 • با مراجعه به وب سایت موسسه ابتدا یک پروفایل کاربری ایجاد نموده و از طریق داشبورد شخصی خود لیست آزمونها را ملاحظه فرموده و آزمون مورد نظر خود را رزرو نمایید.شما تا 24 ساعت فرصت دارید هزینه آزمون را بصورت آنلاین پرداخت نمایید. مرحله دوم ثبت نام روی سایت بین المللی آیلتس به آدرس MY.IELTSESSENTIALS.COM میباشد . میتوانید از فایل راهنمای ثبت نام موجود درمنوی آزمون قسمت راهنمای ثبت نام  روی صفحه اصلی وب سایت استفاده نمایید. آزمون مورد نظر را فقط در این سایت رزرو نمایید و نیازی به پرداخت نیست.

  هرگونه سوال یا مشکل در رابطه با ورود به حساب کاربری یا پرداخت را به آدرس itsupport@irsafam.com ایمیل نمایید.

 • ثبت نام شما باید روی سایت بین المللی آیلتس صورت گیرد. با توجه به اینکه امکان پرداخت روی سایت بین المللی برای متقاضیان ایران وجود ندارد باید روی سایت ایرسافام ثبت نام نموده و پرداخت نمایید.

 • پرداخت هزینه آزمون در هر دو صورت ثبت نام از طریق سایت و یا ثبت نام تلفنی باید از طریق درگاه بانکی صورت گیرد. در مواردی که متقاضی امکان پرداخت از طریق درگاه را نداشته باشد با هماهنگی قبلی با موسسه میتواند بصورت حضوری برای پرداخت وجه به دفتر موسسه مراجعه نماید.

 • همراه داشتن اصل پاسپورت الزامیست.

  متقاضیان مشمول نظام وظیفه در صورت نداشتن پاسپورت میتوانند با کارت ملی، به صورت آنلاین ثبت نام نمایند و در روزهای آزمون، نامه اشتغال به تحصیل یا نظام وظیفه همراه با کارت ملی و یک مدرک شناسایی معتبر دیگر بهمراه داشته باشند.

 • جهت آگاهی از آدرس محل برگزاری آزمونهای کتبی در تهران و شهرستانها به وب سایت موسسه قسمت "راهنمای آزمون" ، " راهنمای آزمون کتبی "مراجعه فرمایید.
 • شما از ساعت 7.30 الی 8 باید در محل آزمون حضور داشته باشید. لطفا فایل راهنمای آزمون موجود در داشبورد خود را مطالعه فرمایید.
 • متقاضی بعد از ثبت نام در سایت ایرسافام میتواند روی پنل شخصی خود آزمون شفاهی را رزرو نماید. لازم به ذکر است که انتخاب آزمون شفاهی تا 15 روز قبل از آزمون کتبی امکان پذیر است و در صورت عدم انتخاب زمان آزمون شفاهی در این مدت زمان آزمون شفاهی توسط موسسه تعیین می گردد و از 14 روز قبل از آزمون از طربق پیامک اعلام میگردد.

 • جا به جایی آزمون شفاهی پس از رزرو توسط خود متقاضی تنها یکبار از طریق گزینه انتقال آزمون شفاهی در پنل کاربری ایرسافام تا 15 روز قبل از آزمون کتبی فعال میباشد و به صورت رایگان امکان پذیر است. بعد از این و در موارد خاص با ارائه مدارک میتوانید از طریق ارسال ایمیل به آدرس speaking@irsafam.com تقاضای تغییر در زمان آزمون شفاهی را مطرح نمایید.  رزرو زمان جدید برای مصاحبه مشمول هزینه می باشد.

 • شما در فاصله کمتر از 14 روز به آزمون نمی توانید زمان آزمون شفاهی خود را رزرو نمایید.

 • برای اطلاع از آدرس به "تماس با ما" وب سایت مراجعه فرمایید.

صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام