موسسه فرهنگی ایرسافام، آزمون های آیلتس - IELTS

irsafam.com حساب کاربری

مرکز آزمون ایرسافام با سابقه برگزاری بیش از 1500 آزمون بین المللی آیلتس، یکی از شناخته شده ترین مراکز IDP در سراسر دنیاست.


آزمون‌های پیش رو

life skills - A1
۱۴۰۳/۰۵/۱۱
ایرسافام تهران
۸۹,۹۰۰,۰۰۰ ریال
رزرو آزمون
life skills - B1
۱۴۰۳/۰۵/۱۱
ایرسافام تهران
۸۹,۹۰۰,۰۰۰ ریال
رزرو آزمون
life skills - A1
۱۴۰۳/۰۵/۲۶
ایرسافام تهران
۸۹,۹۰۰,۰۰۰ ریال
رزرو آزمون
life skills - B1
۱۴۰۳/۰۵/۲۶
ایرسافام تهران
۸۹,۹۰۰,۰۰۰ ریال
رزرو آزمون
لیست تمام آزمون های پیش رو

همین حالا حساب کاربری خود را تشکیل دهید / و یا به حساب کاربری خود وارد شوید

اطلاعات کاربری شما به صورت کاملا محرمانه می باشد.

ورود به حساب کاربری
 • با مراجعه به وب سایت موسسه ابتدا یک پروفایل کاربری ایجاد نموده و از طریق داشبورد شخصی خود لیست آزمونها را ملاحظه فرموده و آزمون مورد نظر خود را رزرو نمایید.شما تا ۲۴ ساعت فرصت دارید هزینه آزمون را بصورت آنلاین پرداخت نمایید. مرحله دوم ثبت نام روی سایت بین المللی آیلتس به آدرس MY.IELTSESSENTIALS.COM میباشد . میتوانید از فایل راهنمای ثبت نام موجود درمنوی آزمون قسمت راهنمای ثبت نام  روی صفحه اصلی وب سایت استفاده نمایید. آزمون مورد نظر را فقط در این سایت رزرو نمایید و نیازی به پرداخت نیست.

  هرگونه سوال یا مشکل در رابطه با ورود به حساب کاربری یا پرداخت را به آدرس itsupport@irsafam.com ایمیل نمایید.

 • ثبت نام شما باید روی سایت بین المللی آیلتس صورت گیرد. با توجه به اینکه امکان پرداخت روی سایت بین المللی برای متقاضیان ایران وجود ندارد باید روی سایت ایرسافام ثبت نام نموده و پرداخت نمایید.

 • پرداخت هزینه آزمون در هر دو صورت ثبت نام از طریق سایت و یا ثبت نام تلفنی باید از طریق درگاه بانکی صورت گیرد. در مواردی که متقاضی امکان پرداخت از طریق درگاه را نداشته باشد با هماهنگی قبلی با موسسه میتواند بصورت حضوری برای پرداخت وجه به دفتر موسسه مراجعه نماید.

 • همراه داشتن اصل پاسپورت الزامیست.

  متقاضیان مشمول نظام وظیفه در صورت نداشتن پاسپورت میتوانند با کارت ملی، به صورت آنلاین ثبت نام نمایند و در روزهای آزمون، نامه اشتغال به تحصیل یا نظام وظیفه همراه با کارت ملی و یک مدرک شناسایی معتبر دیگر بهمراه داشته باشند.

 • جهت آگاهی از آدرس محل برگزاری آزمونهای کتبی در تهران و شهرستانها به وب سایت موسسه قسمت "راهنمای آزمون" ، " راهنمای آزمون کتبی "مراجعه فرمایید.
 • شما از ساعت ۷:۳۰ الی ۸:۰۰ باید در محل آزمون حضور داشته باشید. لطفا فایل راهنمای آزمون موجود در داشبورد خود را مطالعه فرمایید.

 • برای اطلاع از آدرس به "تماس با ما" وب سایت مراجعه فرمایید.

 • متقاضی میتواند حداکثر تا ۲۲ روز مانده برای آزمون های IELTS و UKVI و ۳۷ روز مانده برای آزمون LIFE SKILLS به آزمون کتبی ثبت نام شده به صورت آنلاین و از طریق وب سایت اقدام به انتقال آزمونهای مشخص شده در جدول زمانی آزمونها نماید که پیش شرط آن، باز بودن ثبت نام آزمون و نیز وجود ظرفیت خالی در آزمون مقصد است.

  هزینه انتقال  ۲۲.۲۲۵.۰۰۰ ریال  بوده و پرداخت به صورت آنلاین و از طریق وب سایت ایرسافام انجام خواهد شد.

  کلیه موارد فوق شامل انتقال از یک تاریخ به تاریخ دیگر، انتقال از یک ماژول به ماژول دیگر(آکادمیک به جنرال و یا بالعکس) می باشد.

 • متقاضی میتواند حداکثر تا ۲۲ روز مانده برای آزمون های IELTS و UKVI و ۳۷ روز مانده برای آزمون LIFE SKILLS به آزمون کتبی ثبت نام شده نسبت به انصراف از آزمون از طریق وب سایت موسسه اقدام نماید.در اینصورت موسسه ظرف مدت ۳۰ روز قبل از تاریخ آزمون کتبی نسبت به عودت وجه ثبت نامی پس از کسر هزینه انصراف به مبلغ ۲۲.۲۲۵.۰۰۰ ریال اقدام مینماید.

 • متقاضی باید مدارک پزشکی خود را حداکثر تا 3 روز بعد از تاریخ آزمون کتبی به موسسه ایمیل نماید. مدارک شامل گواهی پزشک ، نسخه و سایر مدارک با توجه به نوع بیماری مانند آزمایش ، عکس، مدارک بیمارستانی و جراحی میباشد. هزینه بررسی مدارک پزشکی شما مبلغ بیست هزار تومان میباشد.

  در صورت موافقت با مدارک پزشکی شما می توانید آزمون ر ا با هزینه قانونی منتقل یا حذف نمایید.

صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام