دوره های آموزش عمومی زبان ایرسافام

irsafam.com حساب کاربری

شما تنها سه قدم برای سنجش مهارت Writing خود فاصله دارید .

 • ۱

  ثبت نام

  در قدم اول شما پس از احراز هویت و انتخاب Module آزمون ، مستقیماً به درگاه بانکی جهت پرداخت وجه آزمون منتقل خواهید شد . پس از پرداخت وجه ، ثبت نام شما به صورت اتوماتیک انجام و Topic های مرتبط با درخواست به شما تخصیص داده خواهد شد . شما می‌توانید از طریق ورود به پنل شخصی خود آزمون را در هر زمان که آمادگی دارید برگزار کنید.

 • ۲

  برگزاری آزمون

  پس از بررسی شرایط آزمون در پنل شخصی خود ، به صفحه شرایط و مقررات آزمون هدایت خواهید شد . اکیدا توصیه می‌کنیم که شرایط و مقررات مندرج در این بخش را به خوبی مطالعه کنید . همچنین در این بخش برخی دستور العمل های لازم مطرح شده که می‌تواند به شما جهت برگزاری آزمون کمک کند . پس از مطالعه شرایط آزمون می‌توانید آزمون خود را در محیطی شبیه سازی شده آغاز کنید .

 • ۳

  در انتظار نتیجه

  پس از اتمام آزمون نتیجه توسط متخصصین مجرب مؤسسه ایرسافام در مدت حداکثر سه روزی کاری بررسی و نتیجه در پنل شخصی شما جهت نمایش قرار داده خواهد شد . نتایج به تفکیک هر Task و به صورت تحلیلی توسط متخصصین مؤسسه تدوین می‌گردد و شما می‌توانید علاوه بر مشاهده نمره نهایی خود اطلاعات بسیار تکمیلی و تحلیلی در مورد سطح مهارت Writing خود داشته باشید .

همین حالا در آزمون Online Writing ثبت نام کنید

Academic

3,990,000 ریال

General

3,990,000 ریال

تجربه ما
متخصصین زبان انگلیسی و IELTS ایران ، با تجربه یک دهه فعالیت حرفه‌ای ،همگی در مؤسسه ایرسافام جهت سنجش میزان توانایی شما گرد هم آمده‌اند تا بتوانید با اعتماد و اطمینان آموزش و آزمون دهید .


شبیه ساز آزمون
سامانه آنلاین مجازی آزمون Writing آیلتس به عنوان اولین سامانه مجازی بومی با محیطی کاملاً حرفه‌ای و امن برای شما داوطلبان ایجاد شده که بتوانید بدون دغدغه و حضور فیزیکی در محل مؤسسه سطح علمی خود را محک بزنید .


سرعت و دقت
حداکثر در مدت سه روز نتیجه آزمون شما توسط متخصصین مورد ارزیابی قرار گرفته و نتیجه به صورت کمی و کیفی در اختیار شما قرار خواهد گرفت .
 

صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام