موسسه فرهنگی ایرسافام، برنامه ریزی و مشاور همراه (خصوصی آنلاین)

irsafam.com حساب کاربری

اگر تمایل دارید در زمان باقی مانده تا آزمون، ما عوامل مزاحم در مسیر پیشرفتتان را شناسایی کنیم، تکنیک های ناب، نکته های ظریف و روش های بهبود عملکرد در اختیارتان قرار دهیم، و همچنین برای شما برنامه ریزی کنیم، می توانید از سرویس مشاور همراه اختصاصی تا روز آزمون استفاده کنید. با توجه به نیازهایتان و زمانی که دارید، ما به شما خواهیم گفت چگونه خودتان را برای آزمون آماده کنید.


روند برگزاری جلسات

شما به مدت پنج هفته و هفته ای یک بار با منتورتان  از طریق اسکایپ تماس خواهید داشت. هر نوبت تماس تا چهل و پنج دقیقه طول می کشد. در جلسه اول تمامی بخش های آزمون را با کمک منتور تحلیل می کنید، نقاط ابهام و ضعفتان را شناسایی می کنید، و بر اساس منابع در دسترستان با منتور بر سر یک چهارچوب مطالعاتی دقیق هم از نظر زمانبندی و هم محتوا  تفاهم می کنید. منتور شما خروجی این جلسه را مبنای برنامه ریزی برای شما قرار می دهد. 

در جلسات بعدی به مرور این برنامه و تکنیک های نو برای اجرای آن ها را دریافت می کنید.  این برنامه شامل تکالیف روزانه برای تمرین تست ها با روش های جدید و همچنین مرور سرفصل های لازم زبان برای تقویت عملکرد شما می شود. شما نیاز به خرید کتاب، جزوه و یا منابع جدید نخواهید داشت. منتور شما تسلط مطلق بر محتوای منابع در دسترس شما دارد.

در هر جلسه شما با منتور به بحث درباره روند پیشرفتتان دربازه زمانی یک هفته گذشته می پردازید. منتور نکات کلیدی برای اصلاح روش ها را به شما منتقل می کند. سپس برنامه هفته جدید، نکته ها و استراتژی های متفاوت، چالش های پیش رو و توصیه های مفیدی درباره بهره وری بیشتر از زمان دریافت خواهید کرد.


ثبت نام

برای ثبت نام می توانید با دپارتمان منتورینگ تماس بگیرید. همچنین می توانید همین الان این سرویس را خریداری کنید. بعد از ثبت نام، در کمتر از بیست و چهار ساعت برای تعیین وقت اولین جلسه با شما تماس می گیریم.


پکیج هزینه
برنامه ریزی و مشاور همراه
۱۰,۵۰۰,۰۰۰ ریال

صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام