موسسه فرهنگی ایرسافام، سرویس ویژه چهار هفته ای لایف اسکیلز

irsafam.com حساب کاربری

این سرویس بی نظیر و فوق العاده کارا، فقط برای موفقیت متقاضیان آزمون لایف اسکیلز طراحی شده. در هر مکان که باشید با ثبت نام در این دوره، به راحتی با نحوه برگزاری آزمون آشنا می شوید و با الگوریتم منحصر به فرد دپارتمان منتورینگ بخش هایی از زبان که مورد نظر طراح سوالات هست را یاد می گیرید و تمرین می کنید. اجرای بدون نقص در روز آزمون تنها هدف ما از طراحی این دوره است.


روند برگزاری دوره

در هر دوره با استفاده از پلتفورم اسکایپ با منتور متخصص آزمون لایف اسکیلز هشت جلسه خواهید داشت که هرکدام حدود چهل دقیقه طول می کشد. علاوه بر آموزش زبان، شامل نقاط گرامری و لغت، مجموعه ای از تکنیک های آزمون به شما منتقل می شود. سپس یاد می گیرید چگونه آن ها را در آزمون اجرا کنید. در پایان هر جلسه تکالیفی برای شما تعیین می شود. در فاصله هر دو جلسه گزارش انجام تکالیف را در اختیار مدرس قرار می دهید. بر این اساس فیدبک دریافت می کنید. در جلسات آخر شرایط آزمون برای شما شبیه سازی می شود تا بتوانید تکنیک هایی را که یاد گرفته اید به کار ببرید.


ثبت نام

برای ثبت نام می توانید با دپارتمان منتورینگ تماس بگیرید و یا همینجا این کار را انجام دهید. بعد از ثبت نام، در کمتر از بیست و چهار ساعت برای هماهنگی برای تعیین ساعت جلسه اول با شما تماس می گیریم.


هیچ رکوردی ثبت نشده است

صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام