موسسه فرهنگی ایرسافام، دوره خصوصی آنلاین

irsafam.com حساب کاربری

نزدیک ترین شکل ارائه خدمات ما به کلاس های مرسوم، دوره های خصوصی آنلاین هستند. شما در طول دوره های خصوصی آنلاین این امکان را خواهید داشت که در کنار آموزش تکنیک های آیلتس، طیف وسیعی از ابزارهای زبان را یاد بگیرید و زیر نظر مدرس و در زمان کلاس به تمرین آن ها بپردازید. منتورهایی که در طول دوره شما را همرای می کنند، علاوه بر تدریس آیلتس، برای برگزاری دوره های خصوصی آنلاین لایو مشخصا توسط کمبریج تربیت شده اند. در انتهای دوره کامل عملکردتان در آزمون آیلتس حداقل یک بند بهبود می یابد. 

روند برگزاری دوره

برای برگزاری دوره از پلتفورم اسکایپ که یکی از با ثبات ترین و قابل اطمینان ترین ابزار برقرای ارتباط آنلاین لایو هست استفاده می شود. 

طول هر دوره کامل سی و شش ساعت است و زمان هر جلسه شصت دقیقه. هزینه هر جلسه حجم مطالب تدریس شده در دوره کامل معادل پنج ترم کلاس گروهی زبان و سه برابر دوره های تخصصی آزمون آیلتس هست. پیشنهاد ما برای رسیدن به بیشترین سطح بهره وری دوره، برگزاری جلسات به مدت نه هفته و هر هفته چهار جلسه است.

اگر مایل باشید فقط به بهبود بخشی از مهارت های لازم تمرکز کنید می توانید به انتخاب خودتان به جای یک دوره کامل، در جلسات محدود تری شرکت کنید. شما می توانید برای نه،  هجده، و یا بیست و هفت جلسه خصوصی یک ساعته هم ثبت نام کنید. 

روند سریع جلسات ایجاب می کند بر اساس نظر تیم منتورینگ روزانه زمان مشخصی معادل یک تا دوساعت را خارج از کلاس برای مرور و جمع بندی آموخته ها و اجرای آزمایشی تکنیک ها کنار بگذارید.

در جلسه پایانی دوره در آزمون نهایی شرکت می کنید و این شانس را دارید تا آنچه در طول دوره آموختید را در شرایط شبیه سازی شده آزمون اصلی به کار ببرید.

ویژگی های دوره خصوصی آنلاین

بر اساس بند اسکور هدف و سطح دانش زبان عمومی شما، محتوای تدریس اختصاصی برای شما طراحی می شود. برای این کار تعداد زیادی از منابع بروز زبان استفاده می شود و منتور شما با تسلطی که به جزییات منابع دارد سرفصل های لازم برای رفع نیازهای آموزشی شما را تالیف می کند. 

به محض ثبت نام برای شروع دوره و تعیین زمان جلسات با شما تماس گرفته می شود. زمان های جلسات منطبق با برنامه های شما و منعطف خواهد بود اجباری به ثابت بودن آن نیست. شما می توانید در طول دوره بر اساس برنامه هفتگی شخصیتان برای رزرو ساعت های مناسب اقدام کنید.

پیش نیاز شرکت در دوره خصوصی آنلاین

متقاضیانی که معادل بند اسکور آزمون آیلتس چهار و نیم و بالاتر دارند می توانند در این دوره ثبت نام کنند. برای این منظور باید مدرک معتبری را مبنی بر دارا بودن شرایط حداقلی در اختیار متصدی هماهنگی سرویس قرار دهید. به علاوه متقاضی می تواند قبل از آغاز دوره در یک جلسه هماهنگی به منظور تعیین سطح شرکت کند.

ثبت نام

برای ثبت نام می توانید با دپارتمان منتورینگ تماس بگیرید. همچنین می توانید همین الان در این دوره ثبت نام کنید. بعد از ثبت نام، در کمتر از بیست و چهار ساعت برای هماهنگی دریافت مدارک و زمان شروع دوره با شما تماس می گیریم.


هیچ رکوردی ثبت نشده است

صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام