موسسه فرهنگی ایرسافام، پارتنر اسپیکینگ (خصوصی آنلاین)

irsafam.com حساب کاربری

در پایان هر دوره آماده سازی اسپیکینگ آیلتس شما نیاز به پارتنری دارید تا بتوانید با تمرین به آموخته هایتان مسلط شوید. یک متخصص آیلتس در قالب پارتنر اسپینگ همراه، در هر زمان که مایل باشید برای برگزاری یک نوبت تمرین مفید و هدفمند به شما ملحق می شود.


آماده سازی پیش از جلسه

قبل از هر جلسه، تعداد مشخصی از موضوعات آزمون در هر سه بخش در اختیار شما قرار می گیرد تا در فرصتی که دارید آنچه که یاد گرفته اید را جمع بندی کرده و خود را آماده کنید. حتی این امکان وجود دارد که قبل از تماس آنلاین خودتان سوالات را انتخاب کنید.


روند برگزاری جلسه

با برقراری تماس از طریق پلتفرم اسکایپ، در ابتدای هر جلسه منتور تعدادی سوال از شما می پرسد و بر اساس پاسخ های شما پیشنهاداتی در اختیارتان می گذارد تا اشکالاتتان را برطرف کنید و نقاط قوتتان را به شما گوشزد می کند تا روی آن ها بیشتر تمرکز کنید. عمده این قسمت از تمرین، به صورت پیش فرض روی بخش سوم آزمون گذاشته می شود تا بتوانید از این زمان بیشترین بهره را ببرید.

نیمه دوم جلسه به یک نوبت کامل مصاحبه اسپیکینگ آیلتس اختصاص دارد. منتور با تجربه شما برای اجرای دقیق روند مصاحبه شفاهی آزمون آیلتس تربیت شده است و تنها در صورتی برای این کار انتخاب می شود که تجربه سنجش حداقل هزار کندیدت مطابق رویه های ایرسافام را داشته باشد. 


نحوه تحلیل و فیدبک

شما بعد از سی و پنج دقیقه تجربه تمرین و تست اسپیکینگ از منتورتان جدا می شوید. در انتهای هر جلسه و به فاصله کمتر از ده دقیقه دو فایل صوتی برای شما ارسال می شود. اولین فایل حاوی تحلیل دقیق آزمون، بررسی نقاط قوت و ضعف و نمره کسب شده در هر یک از چهار شاخص تعریف شده توسط کمبریج است. فایل دوم حاوی پیشنهاداتی برای مطالعه بیشتر  و موضوعات انتخاب شده برای جلسه آتی خواهد بود.


رزرو پارتنر اسپیکینگ بدون محدودیت

برای رزرو جلسات می توانید با دپارتمان منتورینگ تماس بگیرید و یا به صورت آنلاین به هر تعداد که مایلید جلسات پارتنر اسپیکینگ همراه آنلاین خریداری کنید. برای این کار هیچ محدودیتی وجود ندارد. بعد از رزرو، در کمتر از بیست و چهار ساعت برای تعیین زمان دلخواهتان با شما تماس می گیریم.


هیچ رکوردی ثبت نشده است

صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام