موسسه فرهنگی ایرسافام، کلینیک تکنیک

irsafam.com حساب کاربری

در صورتی که در حال آماده سازی برای آزمون هستید یا مراحل آموزش را کامل کردید ولی همچنان در بخش هایی از آزمون ضعف دارید از متخصصین آیلتس ما کمک بگیرید. کمبریج از رویه های مشخص و دقیق برای طراحی آزمون استفاده می کند. اگر با همه تلاشی که کردید نمی توانید نتیجه آزمونتان را بهبود بدهید، ابهاماتی در عملکردتان وجود دارد که باید به سرعت توسط منتور شناسایی شود و برای اصلاح آموزش های لازم به شما داده شود. غفلت از استراتژی ها و تکنیک های مشخص مانع عظیمی سر راه پیشرفت شما خواهد بود. رفع این مشکلات در تک جلسات نود دقیقه ای آنلاین لایو با استفاده از پلتفرم اسکایپ انجام می شود.


آماده سازی پیش از جلسه

تنها کاری که باید انجام دهید این است که پس از ثبت نام و به هنگام تعیین وقت کلینیک تکنیک، بخش هایی از آزمون که برای شما مشکل آفرین هستند را به انتخاب خودتان به متصدی هماهنگ کننده اعلام کنید. بقیه کارها را به ما بسپارید. متخصصی که برای نوبت شما تعیین می شود، بر اساس استانداردهای دپارتمان منتورینگ محتوایی که باید در طول این جلسه به شما منتقل شود را طراحی می کند، و تکنیک های منحصر به فرد لازم و روش های بهبود عملکرد را در اختیارتان قرار می دهد.


مشکلات قابل طرح در هر نوبت و تعداد آن ها

در صورتیکه می خواهید به مشکلات لسنینگ و ریدینگ شما پرداخته شود، در هر جلسه زمان کافی برای بررسی دو مدل از انواع سوالات این دو بخش وجود دارد. دو نوع از سوال که مانع بهبود نتیجه آزمونتان هستند را انتخاب کنید. منتور وقت کلینیک را به دو بخش تقسیم می کند و به میزان مساوی به هر کدام می پردازد.

اگر بخواهید در زمینه اسپیکینگ و رایتینگ وقت کلینیک تکنیک بگیرید، دو تا از شاخص های چهار گانه سنجش را می توانید انتخاب کنید تا تکنیک های اصلاحی لازم به شما آموخته شود. مثلا می توانید برای رایتینگ تسک دو، شاخص گرامر و شاخص پاسخگویی به سوال را انتخاب کنید. متخصص وقت کلینیک را به شکلی تقسیم می کند که بتوانید به هر دو مطلب بپردازید.


ویژگی های کلینیک تکنیک

هر جلسه نود دقیقه به طول می انجامد و تماس شما با متخصص از طریق پلتفرم اسکایپ انجام می شود. متخصصین کلینیک برای تدریس کلاس های آنلاین لایو، تدریس آیلتس، تدریس تکنیک ها، و طراحی محتوا توسط کمبریج به صورت خاص تربیت شده اند و برای اینکه بتوانند تکنیک های منحصر به فردی را به شما منتقل کنند دوره های ویژه ای را گذراندند. بنابر این تنها با داشتن دسترسی به اتصال اینترنت می توانید خاطره انگیز ترین تجربه ممکن در طول دوران آماده سازی برای آزمون را رقم بزنید.


رزرو وقت کلینیک تکنیک

برای رزرو نوبت کلینیک تکنیک می توانید با دپارتمان منتورینگ تماس بگیرید و یا به صورت آنلاین و مستقیما نوبت کلینیک خریداری کنید. برای این کار هیچ محدودیتی وجود ندارد. بعد از رزرو، در کمتر از بیست و چهار ساعت برای تعیین زمان برگزاری جلسه اول با شما تماس می گیریم.هیچ رکوردی ثبت نشده است

صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام