موسسه فرهنگی ایرسافام، پارتنر رایتینگ (خصوصی آنلاین)

irsafam.com حساب کاربری

در هر دوره آماده سازی رایتینگ آیلتس، حجم عظیمی از مطالب تئوری و فهرستی طولانی از باید ها و نباید های رایتینگ به شما منتقل می شود. برای اینکه این مجموعه قابلیت اجرایی پیدا کند، منتور متخصص در کنار شما قرار می گیرد و کمک می کند تا آموخته هایتان را اجرا کنید. پارتنر رایتینگ همراه آنلاین، در هر زمان که مایل باشید برای برگزاری یک نوبت تمرین مفید و هدفمند به شما ملحق می شود.


آماده سازی پیش از جلسه

قبل از هر جلسه، یک سرفصل از موضوعات بروز آزمون تعیین می شود. در فرصتی که دارید می توانید مطالبی که در گذشته درباره آن موضوع یادگرفته اید را جمع بندی کنید؛ ترکیبات لغوی، ساختار هایی که مایلید استفاده کنید، و ایده های منطقی را مرتب کنید و با آمادگی کامل جلسه تمرین را با استفاده از پلتفرم اسکایپ شروع کنید.


روند برگزاری جلسه

در هر نوبت تمرین، دو بادی پاراگراف به همراه منتور می نویسید. بعد از انتخاب یک تسک مشخص مرتبط با سرفصل انتخاب شده در ابتدای هر جلسه، در مرحله اول با کمک منتور ایده ها را به یک طرح واضح تبدیل می کنید و بعد نوشتن یک پاراگراف را در زمانی محدود شروع می کنید. به صورت همزمان، بر اساس نحوه عملکردتان منتور پیشنهاداتی به شما داده، در شروع کردن جملات کمکتان می کند، اصلاحاتی در جملات انجام می دهد و نقاط قوتتان را به شما گوشزد می کند تا روی آن ها بیشتر تمرکز کنید. برای نیمه دوم جلسه تسک مرتبط دیگری انتخاب شده و همین روند تکرار می شود.


نحوه تحلیل و فیدبک

بعد از سی و پنج دقیقه تمرین جلسه پایان پیدا می کند. به فاصله کمتر از ده دقیقه دو فایل صوتی برای شما ارسال می شود. اولین فایل حاوی تحلیل عملکرد، بررسی نقاط قوت و ضعف و یک پیش بینی از نمره ای است که در هر یک از چهار شاخص تعریف شده توسط کمبریج می توانید کسب کنید. فایل دوم حاوی پیشنهاداتی برای مطالعه بیشتر  و موضوعات انتخاب شده برای جلسه آتی خواهد بود.


رزرو پارتنر رایتینگ بدون محدودیت

برای رزرو جلسات می توانید با دپارتمان منتورینگ تماس بگیرید و یا به صورت آنلاین و مستقیما به تعدادی که مایلید جلسات پارتنر رایتینگ همراه آنلاین خریداری کنید. برای این کار هیچ محدودیتی وجود ندارد. بعد از رزرو، در کمتر از بیست و چهار ساعت برای هماهنگی زمان برگزاری جلسه اول با شما تماس می گیریم.هیچ رکوردی ثبت نشده است

صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام