موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه University of Saskatchewan

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/canada","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/canada\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/canada\/university\/118\/\/university-of-saskatchewan","name":"UniversityList"}}]1

درباره دانشگاه

دانشگاه Saskatchewan در سال 1907 تاسیس شده است و یکی از 15 دانشگاه برتر استرالیا در زمینه تحقیقات میباشد و تمرکز تحقیقاتی خود را بر روی 5 موضوع قرار داده است: مردم بومی، کشاورزی، انرژی و منابع معدنی، سلامت حیوانات و انسان و آب. علاوه بر داشتن فرصت برای کار و تحصیل در یکی از دانشگاه های برتر کانادا (ساسکاچوان)، دانشجویان، استادان، محققان و کارکنان از سطح بالایی از حمایت های مالی دانشگاه برخوردار می شوند و محیطی را در اختیار دارند که الهام بخش همکاری، نوآوری و اکتشاف است.


رنکینگ

  • دانشگاه Saskatchewan طبق رتبه بندی QS دارای رتبه 289 است .
  • دانشگاه Saskatchewan در کانادا رتبه 18 دارد.

دانشکده اصلی

ساسکتون (SK)


خوابگاه دانشجویی

https://livewithus.usask.ca/


قرارداد با IDP

ESL + UG

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام