موسسه فرهنگی ایرسافام، خدمات اعزام دانشود - IDP

irsafam.com حساب کاربری

IDP در سال 1969 به عنوان انجمن همکاری دانشگاههای آسیایی- استرالیایی و با نام AAUCS در کشورهای جنوب شرقی آسیا تاسیس شد. چند سال پس از تاسیس، نام خود را به IDP تغییر داد که در فارسی آن را برنامه توسعه بین المللی ترجمه کرده اند.

در سال 2018،  3 میلیون آزمون توسط  IDPبرگزار شده و بیش از 1000 ارگان و سفارت این مدرک را برای اهداف تحصیلی و اقامتی معتبر اعلام کرده اند.
#به نقل از وب سایت IDPخدمات IDP شامل برگزاری آزمون های آیلتس و اعزام دانشجو به کشورهای انگلیسی زبان از جمله استرالیا، نیوزیلند، آمریکا، کانادا، انگلستان و ایرلند جنوبی می باشد. 

در قسمت اعزام دانشجو، IDP دارای بیش از 100 شعبه رسمی در 35 کشور جهان است و مجموعا 550 مشاور تحصیلی در این شعب مشغول به فعالیت می باشند همچنین در زمینه برگزاری آزمون آیلتس نیز، بیش از 200 مرکز برگزاری آیلتس در 35 کشور زیر نظر IDP خدمات این ارگان را ارائه می دهند.


IDP با بیش از 700 دانشگاه در حوزه کشورهای انگلیسی زبان قراداد همکاری دارد که این امر، پروسه اخذ پذیرش را برای دانشجویان آسان تر کرده است.
ارائه اطلاعات به روز و صحیح، مشاوره کامل و تخصصی، خدمات ویزای رایگان برای پرونده های تحصیلی و برگزاری سمینار و وبینارهای متعد و متنوع، از خدمات ویژه IDP است که همگی به صورت رایگان در اختیار دانشجویان عزیز قرار میگیرد. طبق تحقیقات آماری صورت گرفته توسط این ارگان، از هر 10 دانشجو، 9 نفر IDP را به خانواده و دوستان خود معرفی و توصیه میکنند.

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید با دانشجویان دیگر کشورها در ارتباط باشید و ازآخرین اخبار چگونگی تحصیل در کشورهای نیوزلند، کانادا، آمریکا، بریتانیا و استرالیا باخبر شوید. 

با ما در ارتباط باشید و از اطلاعات بروز وارزشمند خدمات موسسه IDP بهره مند شوید.
 

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام