موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه Bath Spa University

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university\/128\/\/bath-spa-university","name":"UniversityList"}}]1

درباره دانشگاه

دانشگاه Bath Spa در سال 2005 تاسیس شده است، نام پیشین آن Bath Spa University College بوده است. این دانشگاه یک موسسه پیشرو و مترقی است که با هدف ارائه تجربیات متمایز، چالش برانگیز و تحقق پذیر به دانش جویان به آنها اجازه می دهد تا با رشته و حرفه خود رابطه قوی تری برقرار کنند. پس از بازرسی ارگان Oftsed (که یک ارگان ارزیابی آکادمیک است) این دانشگاه نشان برجسته را در هر سه مقطع آکادمیک تحصیلی از آن خود کرده است.


رنکینگ

  •  دانشگاه Bath Spa  طبق رتبه بندی QS دارای رتبه 2363  است .
  •  دانشگاه Bath Spa در انگلستان رتبه  116 دارد.

دانشکده اصلی

Newton Park   

                                  

دانشکده ها

Sion Hill, Corsham Court                          

                                

خوابگاه دانشجویی

https://www.bathspa.ac.uk/be-bath-spa/accommodation/


برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام