موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه Bangor University

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university\/130\/\/bangor-university","name":"UniversityList"}}]1

درباره دانشگاه

دانشگاه Bangor در سال 1884 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین دانشگاه های انگلستان است. در این دانشگاه پشتیبانی زبان انگلیسی به دانشجویان در طول تحصیلات رایگان ارائه می شود. جامعه دانشجویی بین المللی در بنگور از دانشجویان 80 کشور جهان تشکیل شده است که  یک جامعه دانشجویی پر جنب و جوش و چند فرهنگی است. بیش از 250 دوره کارشناسی، 150 دوره کارشناسی ارشد و در حدود 40 رشته تحصیلی در این دانشگاه ارائه میشود.


رنکینگ

  • دانشگاه Bangor  طبق رتبه بندی QS دارای رتبه 593  است .
  • دانشگاه Bangor در انگلستان رتبه  46 دارد.

دانشکده اصلی

بنگور

                                  

 دانشکده ها

London Centre, North Wales                      


خوابگاه دانشجویی

https://www.bangor.ac.uk/accommodation/برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام