موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه Brunel University London

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university\/132\/\/brunel-university-london","name":"UniversityList"}}]1

درباره دانشگاه

دانشگاه Brunel در سال 1966 تاسیس شد و یک موسسه مدرن و پویا است که بر کیفیت برنامه های دانشگاهی و ماهیت کاربردی فعالیت تحقیقاتی خود تاکید دارد. در جدیدترین نظرسنجی دولتی آژانس تضمین کیفیت دولت، برونل به رأی "broad confidence" مفتخر شده است. رشته Design در این دانشگاه بسیار مشهور است و رتبه بالایی دارد. همینطور رشته فیزیوتوراپی در این دانشگاه زبانزد است. یکی از ویژگی های متمایز Brunel تعهد خود به قابلیت های استخدام دانشجویان، از جمله دوره های کار برای دانشجویان کارشناسی “ Sandwich Courses “ است. در دوره های ساندویچ چهار ساله، دانش آموزان برای توسعه دانش و مهارت های عملی مورد نیاز برای موفقیت در بازار کار رقابت می کنند.


رنکینگ

  • دانشگاه Brunel  طبق رتبه بندی QS دارای رتبه 593  است .
  • دانشگاه Brunel در انگلستان رتبه 39 دارد.

دانشکده اصلی

Uxbridge 


دانشکده ها

West London, Uxbridge, Brunel 


تعداد دانشجویان

15,000


دپارتمان ها

هنر

مدیریت

حقوق

مهندسی و طراحی

علوم سلامت

مدیریت اطلاعات

حسابداری و ریاضیات

علوم اجتماعی

ورزش و آموزش


خوابگاه دانشجویی

https://www.brunel.ac.uk/life/accommodation


برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام