موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه Cambridge Education Group

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university\/133\/\/cambridge-education-group","name":"UniversityList"}}]1

درباره کالج

گروه آموزشی کمبریج  (CEG) از سال 1952 به دانش آموزان بریتانیا و بین المللی  خدمات دانشجویی ارائه میدهد و به عنوان بهترین ارائه دهنده برنامه های علمی، خلاق و زبان انگلیسی در انگلیس، آمریکا و اروپا شناخته شده است.

این گروه از چند کالج جهت ارائه برنامه های خود تشکیل شده است

  • کالج CATS

 این کالج یکی از مؤسسات آموزشی برجسته انگلیس میباشد و برای بیش از 60 سال، کالج CATS به هزاران دانش آموز بریتانیایی و بین المللی کمک کرده است تا پیشرفت لازم را برای ورود به برخی از معتبرترین دانشگاه های جهان بدست آورند.

  • Cambridge School of Visual & Performing Arts

این کالج ارائه دهنده رشته های هنر و طراحی، درام و موسیقی می باشد .

  • Stafford House School of English

دانشکده انگلیسی دارای تجربه بیش از 60 ساله برای ارائه دوره های عالی زبان انگلیسی در انگلیس و ایالات متحده آمریکا به دانش آموزان بین المللی است.

  • Stafford House Study Holidays

ارائه دوره های زبان و دوره های تابستانی انگلیسی در انگلیس و ایالات متحده آمریکا.

  • Pathway Programs

در این کالج شما دوره های مورد نیاز را برای ورود به کارشناسی تجربه میکنید. شما می توانید ترکیبی از موضوعات تحصیلی مربوط به رشته ای را که می خواهید را انتخاب کنید.جهت مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید

http://www.cambridgeeducationgroup.com/


برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام