موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه Cardiff Metropolitan University

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university\/135\/\/cardiff-metropolitan-university","name":"UniversityList"}}]1

درباره دانشگاه

دانشگاه Cardiff Metropolitan در سال 2011 تاسیس شده است، نام پیشین آن University of Wales Institute بوده است. بررسی سوابق تحصیلی دانشجویان این دانشگاه نشان میدهد که این دانشگاه در تمام پنج سطح کلیدی ارزیابی تحصیلات عالی دانشگاه در میان 10 دانشگاه برتر است. دانشگاه بسیاری از کمک های مالی را از شوراهای تحقیقاتی، اتحادیه اروپا، دولت و صنعت مجلس ویلز دریافت میکند تا بتواند تحقیقات خود را حمایت کند. این دانشگاه همچنین به فارغ التحصیلان بین المللی خود برای ادامه تحصیل، درخواست ویزا و پیدا کردن کار کمک می کند.


رنکینگ

  • دانشگاه Cardiff Metropolitan  طبق رتبه بندی QS دارای رتبه 1919  است .
  • دانشگاه Cardiff Metropolitan در انگلستان رتبه  107 دارد.

دانشکده اصلی

Cardiff                                                                     


خوابگاه دانشجویی

http://www.cardiffmet.ac.uk/accommodation/Pages/default.aspx
برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام