موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه De Montfort University

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university\/137\/\/de-montfort-university","name":"UniversityList"}}]1

درباره دانشگاه

دانشگاه De Montfort در سال 1992 تاسیس شده است و یک موسسه آموزشی حرفه ای و خلاق است که برای آموزش عالی و نوآورانه خود شناخته میشود. این دانشگاه میلیون ها پوند صرف مدرن سازی دانشکده ها و همینطور کتابخانه معروف خود (Kimberlin) کرده است. دانشکده تکنولوژی آن یکی از بزرگترین مراکز فن آوری پیشرفته در سرتاسر اروپا است که در زمینه تکنولوژی بازی، تولید رسانه، هوش مصنوعی و رباتیک شهرت بسیاری دارد.


رنکینگ

  • دانشگاه De Montfort  طبق رتبه بندی QS دارای رتبه 820  است .
  •  دانشگاه De Montfort در انگلستان رتبه  67 دارد.

دانشکده اصلی                                                         

Leicester                                                                


خوابگاه دانشجویی

http://www.dmu.ac.uk/study/undergraduate-study/accommodation/accommodation.aspx
برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام