موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه Durham University

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university\/138\/\/durham-university","name":"UniversityList"}}]1

درباره دانشگاه

دانشگاه Durham در سال 1832 تاسیس شده است و از لحاظ قدمت ، رتبه سوم را در بین سایر دانشگاه های انگلستان دارد. این دانشگاه بر اساس ارزیابی QS، رتبه 39 جهانی را در میزان استخدام پس از تحصیل دارد و همچنین 90 درصد از رشته های این دانشگاه جز، رنکینگ زیر10 را در انگلستان دارند.


رنکینگ

  • دانشگاه Durham  طبق رتبه بندی QS دارای رتبه 249  است .
  • دانشگاه Durham در انگلستان رتبه  23 دارد.

دانشکده اصلی

Durham                                                                               


خوابگاه دانشجویی

https://prestigestudentliving.com/durham-duresme-court?gclid=EAIaIQobChMI9bGIk-HP2QIVb7XtCh1smQlrEAAYASAAEgJvLfD_BwEبرای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام