موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه Kingston University

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university\/143\/\/kingston-university","name":"UniversityList"}}]1

درباره دانشگاه

دانشگاه Kingston ارائه دهنده مدارک بین المللی شناخته شده و دارای دسترسی آسان به لندن است که یکی از پایتخت های هیجان انگیز، تاریخی و فرهنگی غنی جهان میباشد. میزان تحقیقات انجام شده در این دانشگاه بیش از 7000 مورد است که  توسط کارکنان دانشگاه و محققان این دانشگاه انجام شده است . دانشجویان مقطع کارشناسی تحت برنامه "یادگیری همکارانه" کینگستون می توانند از دانش آموزان با تجربه تر نیز کمک و مشاوره دریافت کنند.


رنکینگ

  • دانشگاه Kingston  طبق رتبه بندی QS دارای رتبه 907  است .
  • دانشگاه Kingston در انگلستان رتبه  75 دارد.

دانشکده اصلی

Penrhyn Road 

                                        

دانشکده ها

Kingston Hill, Knights Park and Roehamptonn Vale, St George’s


خوابگاه دانشجویی

http://www.kingston.ac.uk/accommodation/برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام