موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه Manchester Metropolitan University

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university\/147\/\/manchester-metropolitan-university","name":"UniversityList"}}]1

درباره دانشگاه

دانشگاه Manchester Metropolitan یکی از بزرگترین و پرطرفدارترین دانشگاههای بریتانیا است که ریشه های علمی آن به قرن نوزدهم میرسد. دانشکده هنر و طراحی دانشگاه منچستر متروپولیتن یکی از بزرگترین ارائه دهندگان دوره های هنر و طراحی در انگلستان است و تحقیقات آن در زمینه بهداشت، علوم زیست پزشکی، علوم رایانه، کسب و کار و مدیریت، کار اجتماعی و سیاست های اجتماعی، درام، رقص، هنرهای نمایشی، علم محیط زیست، جامعه شناسی، انگلیسی، فلسفه و هنر و طراحی در سطح جهانی قابل قبول است.


رنکینگ

  • دانشگاه Manchester Metropolitan  طبق رتبه بندی QS دارای رتبه 720  است .
  • دانشگاه Manchester Metropolitan در انگلستان رتبه  59 دارد.

دانشکده اصلی

Manchester                                                                           


خوابگاه دانشجویی

https://www2.mmu.ac.uk/accommodation/
برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام