موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه Middlesex University

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university\/148\/\/middlesex-university","name":"UniversityList"}}]1

درباره دانشگاه

دانشگاه  Middlesexدر سال 1992 تاسیس شده است، از سال 1973 الی 1992 یک کالج پلی تکنیک بوده که رشته های مهندسی را ارائه میکرده است. تدریس این دانشگاه به طور مداوم در میان بهترین ها در کشور رتبه بندی می شود. Middlesex موفق شده سه مرتبه جایزه ملکه را برای تحصیلات عالی دریافت کند. بیش از 77 درصد از تحقیقات صورت گرفته در این دانشگاه مقبول جامعه جهانی است.


رنکینگ

  • دانشگاه Middlesex  طبق رتبه بندی QS دارای رتبه 894  است .
  • دانشگاه Middlesex در انگلستان رتبه  74 دارد.

دانشکده اصلی

North London                                                                   


خوابگاه دانشجویی

http://www.mdx.ac.uk/life-at-middlesex/accommodationبرای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام