موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه The Glasgow School of Art

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university\/160\/\/the-glasgow-school-of-art","name":"UniversityList"}}]1

درباره کالج

دانشکده هنر گلاسگو در سطح بین المللی به عنوان یکی از مؤسسات برجسته دانشگاهی اروپا برای رشته های بصری خلاق شناخته می شود. رویکرد مبتنی بر استودیوی آنها برای تحقیق و تدریس، رشته ها را با هم ترکیب می کند تا مشکلات را در راه های جدید برای یافتن راه حل های نوآورانه مورد بررسی قرار دهد. از زمانی که این دانشکده در سال 1845 تأسیس شد، موسسه به طور مداوم از طریق توسعه آموزش و تحقیقات خلاقانه تکامل یافته است.


دانشکده

Glasgow                                                                             


خوابگاه دانشجویی

http://www.gsa.ac.uk/life/accommodation/


جهت مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید

http://www.gsa.ac.uk/study/


برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام