موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه University of Bristol

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university\/166\/\/university-of-bristol","name":"UniversityList"}}]1

درباره دانشگاه

دانشگاه Bristol در سال 1909 تاسیس شده اما سابقه آموزشی آن به سال 1595 برمیگردد که خدمات خود را تحت عنوان Merchant Venturers School ارائه میکرده است. دانشگاه بریستول یک دانشگاه بین المللی شناخته شده با شهرت علمی درخشان است که سهمی قابل توجه و منحصر به فرد در جامعه و اقتصاد دارد. این دانشگاه در نظر دارد مرکزی 12 میلیون پوندی برای علوم نانو و اطلاعات کوانتومی بسازد که در زمینه آموزش و پژوهش با موسسه نانوسیمس کالیفرنیا همکاری خواهد کرد.


رنکینگ

  • دانشگاه Bristol  طبق رتبه بندی QS دارای رتبه 127  است .
  • دانشگاه Bristol در انگلستان رتبه  11 دارد.

دانشکده اصلی

Bristol    

                               

دانشکده ها

Langford                                                                                                                                                                                              


خوابگاه دانشجویی

http://www.bristol.ac.uk/accommodation/برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام