موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه Uclan university of Central Lancashire

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university\/167\/\/uclan-university-of-central-lancashire","name":"UniversityList"}}]1

درباره دانشگاه

دانشگاه  Central Lancashire در سال 1828 تاسیس شده است و بیش از 100 ملیت مختلف را جذب می کند و با ایجاد یک محیط خوشایند، ارتباطات و دوستی های جدید را تشویق می کند. این دانشگاه اخیرا 120 میلیون پوند در امکانات جدید سرمایه گذاری کرده است، از جمله 15 میلیون پوند در عرصه ورزشی که اجازه می دهد دانش آموزان به برخی از امکانات ورزشی کشور دسترسی داشته باشند.


رنکینگ

  • دانشگاه Central Lancashire  طبق رتبه بندی QS دارای رتبه 801-1000  است .
  • دانشگاه Central Lancashire   در انگلستان رتبه  99 دارد.

دانشکده اصلی

Preston                                                           


خوابگاه دانشجویی

https://www.uclan.ac.uk/accommodation/برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام