موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه Lancaster university

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university\/170\/\/lancaster-university","name":"UniversityList"}}]1

درباره دانشگاه

دانشگاه Lancaster در سال 1964 تاسیس شده است، در بیش از پنجاه سال، لنکستر به واسطه تحقیقات برجسته در جهان، در بین دانشگاه های برتر انگلستان قرار گرفته است. 230 باشگاه و انجمن های دانشگاهی مشغول فعالیت های علمی هستند. فارغ التحصیلان برجسته این دانشگاه اندی سرکی بازیگر معروف گلدن گلوب است که به نقش معروفش  در فیلم "پروردگار حلقه ها"  شناخته میشود و همچنین "نائده طاهر"، که مدیر عامل شرکت "خلیج فارس" است و در رتبه بندی 100 زن قدرتمند جهان رتبه 72 دارد.


رنکینگ

  • دانشگاه Lancaster  طبق رتبه بندی QS دارای رتبه 296  است .
  • دانشگاه Lancaster در انگلستان رتبه  28 دارد.

دانشکده اصلی

Lancashire                                                                      


خوابگاه دانشجویی

http://www.lancaster.ac.uk/facilities/accommodation/برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام