موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه University of Hertfordshire

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university\/178\/\/university-of-hertfordshire","name":"UniversityList"}}]1

درباره دانشگاه

کالج فنی هاتفیلد در سال 1948 تأسیس شد و در سال 1959 به عنوان یکی از 25 دانشکده فنی در انگلیس شناخته شد. در سال 1992، دانشگاه هاتفیلد پلی تکنیک توسط دانشگاه بریتانیا به دانشگاه اعطا شد و متعاقبا به دانشگاه Hertfordshire تغییر نام داد. این دانشگاه یک دانشگاه بلندپرواز و کارآفرین است که در زمینه تدریس، یادگیری و تحقیقات عالی عمل می کند. دانشگاه دانش آموزان را با دانش، مهارت های عملی و تجربه ای که کارفرمایان به دنبال آن هستند، آشنا میکند و بهترین شانس موفقیت شغلی را به آنها معرفی خواهد کرد.


رنکینگ

  • دانشگاه Hertfordshire طبق رتبه بندی QS دارای رتبه 670  است .
  • دانشگاهHertfordshire   در انگلستان رتبه  55 دارد.

دانشکده اصلی

Hatfield     

                                         

دانشکده

Hertfordshire                                      


خوابگاه دانشجویی

https://www.herts.ac.uk/life/student-accommodationبرای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام