موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه University of Lincoln

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university\/182\/\/university-of-lincoln","name":"UniversityList"}}]1

درباره دانشگاه

دانشگاه Lincoln  در سال 1992 تاسیس شده است و در قلب یک شهر امن، پر جنب و جوش و تاریخی  که کمتر از دو ساعت از لندن فاصله دارد واقع شده است. رشته های ارتباطات، مطالعات فرهنگی و رسانه ها، علوم کامپیوتر و اطلاع رسانی، آموزش، تاریخ، روانشناسی، و کار اجتماعی و سیاست و مدیریت اجتماعی بسیار قوی در این دانشگاه برگزار میشود و شهرت جهانی دارد.


رنکینگ

  • دانشگاه Lincoln  طبق رتبه بندی QS دارای رتبه 1020  است .
  • دانشگاه Lincoln   در انگلستان رتبه  80 دارد.

دانشکده اصلی

East Midlands                                                               


خوابگاه دانشجویی

https://www.lincoln.ac.uk/home/studentlife/accommodation/برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام