موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه University of Plymouth

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university\/184\/\/university-of-plymouth","name":"UniversityList"}}]1

درباره دانشگاه

دانشگاه  Plymouth در سال 1862 تاسیس شده است،  این دانشگاه دارای سابقه طولانی در زمینه تحقیقات نوین با کیفیت بالا است که دستاوردهای آن توسط آموزش ارزیابی تحقیقات (RAE 2008) نشان داده شده است. نتایج نشان می دهد که اکثریت تحقیقاتی که توسط این دانشگاه ارائه شده اند، شامل تحقیقاتی هستند که بالاترین امتیاز ممکن را به دست می آورند.


رنکینگ

  • دانشگاه Plymouth  طبق رتبه بندی QS دارای رتبه 495  است .
  • دانشگاه Plymouth  در انگلستان رتبه  41 دارد.

دانشکده اصلی

Plymouth


خوابگاه دانشجویی

https://www.plymouth.ac.uk/student-life/services/accommodationبرای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام