موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه University of Reading

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university\/187\/\/university-of-reading","name":"UniversityList"}}]1

درباره دانشگاه

دانشگاه   در سال 1892 تاسیس شده است، منشور سلطنتی خود را در سال 1926 دریافت کرده و تبدیل به نیروی اصلی در آموزش عالی بریتانیا و حوزه بین المللی شده است. این دانشگاه مرکز اختصاصی خود را برای توسعه آموزش و یادگیری اختصاص داده است تا آموزش و پرورش خود را در سطح برتری حفظ کند. این کار همچنین به کارکنان کمک می کند تکنیک های جدید و تکنولوژی های جدید را در کلاس های خود اعمال کند. دپارتمان مدیریت Reading یکی از بزرگترین مدارس تجاری کامل در اروپا است که رتبه اول را برای کیفیت دانش آموزان خود دارد.


رنکینگ

  • دانشگاهReading  طبق رتبه بندی QS دارای رتبه 328  است .
  • دانشگاهReading   در انگلستان رتبه  32 دارد.

دانشکده اصلی

Whiteknights            

                                

 دانشکده

London Road, Greenlands            

                            

خوابگاه دانشجویی

https://www.reading.ac.uk/ready-to-study/accommodation.aspxبرای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام