موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه University of Derby

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university\/285\/\/university-of-derby","name":"UniversityList"}}]1

درباره دانشگاه:

دانشگاه   Derby  یک دانشگاه دولتی است که در ابتدا با عنوان مدرسه مذهبی تاسیس و سپس در سال 1992 به عنوان یک دانشگاه به رسمیت شناخته شد. این دانشگاه طیف وسیعی از منابع و امکانات را در اختیار همه دانشجویان و کارمندان قرار داده است  از جمله: سالن های سخنرانی، اتحادیه دانشجویان، امکانات ورزشی داخلی و خارجی، کافه ها رستوران ها، مراکز رفاه و پشتیبانی خدمات، که این دانشگاه را تبدیل به یک مرکز دلپذیر جهت ادامه تحصیل کرده است.

رنکینگ:

دانشگاه  Derby طبق رتبه بندی QS دارای رتبه  801–1000  است .


دانشکده اصلی:

دربی


دپارتمان ها:

College of Arts, Humanities and Education

College of Engineering and Technology

College of Business, Law and Social Sciences

College of Health and Social Care

College of Life and Natural Sciences

Derby Law School


برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام
2000