موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه The University of Manchester

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university\/286\/\/the-university-of-manchester","name":"UniversityList"}}]1

درباره دانشگاه:

دانشگاه    Manchester  یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در منچستر انگلستان است که در سال 2004 با ادغام موسسه علوم و فناوری دانشگاه منچستر و دانشگاه ویکتوریا-منچستر شکل گرفت. این دانشگاه محصولی از جنبش دانشگاهی مدنی در اواخر قرن نوزدهم می باشد. دانشگاه منچستر دارای 25 برنده جایزه نوبل در میان دانشجویان و اساتید خود است و در حال حاضر چهار برنده جایزه نوبل در این دانشگاه فعالیت دارند.


رنکینگ:

دانشگاه   Manchester   طبق رتبه بندی QS دارای رتبه   24    است .


دانشکده اصلی:

منچستر


دپارتمان ها:

Faculty of Biology, Medicine and Health

Faculty of Science and Engineering

Faculty of Humanities

Finances


برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام
2000