موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه Ulster University

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university\/292\/\/ulster-university","name":"UniversityList"}}]1

درباره دانشگاه:

دانشگاه  Ulster   در سال  1969  تاسیس شده است و یک دانشگاه دولتی چند شعبه ای  است که در ایرلند شمالی واقع شده است. این دانشگاه بعد از دانشگاه ملی فدرال ایرلند ، بزرگترین دانشگاه ایرلند شمالی و دومین دانشگاه بزرگ جزیره ایرلند است. این دانشگاه یکی از بالاترین رتبه ها را در زمینه کاریابی پس از تحصیل دارد. 92 درصد از فارغ التحصیلان در فاصله شش ماه پس از تحصیل موفق با کاریابی شده اند.


رنکینگ:

دانشگاه  Ulster  طبق رتبه بندی QS دارای رتبه 401  - 500  است .


دانشکده اصلی:

بلفاست/ اسکاتلند


دپارتمان ها:

Arts Humanities and Social Sciences

Computing, Engineering and the Built Environment

Life and Health Sciences

Ulster University Business School

 

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام