موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه Green River College

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-states","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-states\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-states\/university\/225\/\/green-river-college","name":"UniversityList"}}]1

درباره دانشگاه

کالج Green River Community در سال 1963 تاسیس شده است. این کالج مجموعه ای از برنامه های پیش دانشگاهی و بیش از 75 مدرک فنی و حرفه ای را فراهم می کند. این دانشگاه در شهر آبرن واقع شده است و کمتر از یک ساعت از شهر سیاتل فاصله دارد. با توانایی تمرکز بر یک موضوع علمی، به علاوه دسترسی به باشگاه های متعدد و فعالیت های اضافی، کالج گرین ریچ مسیر ایده آل به یک دانشگاه ایاالت متحده است و راهی عالی برای کسب مدرک حرفه ای است.
کالج green river community رتبه بندی جهانی ندارد.


دانشکده اصلی

Auburn


ایالت

Washington


دپارتمان ها

  • مدیریت
  • علوم پایه
  • مدیریت اطلاعات
  • مهندسی
  • پرستاری

خوابگاه دانشجویی

https://www.greenriver.edu/students/international-programs/admissions/housing/برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام