موسسه فرهنگی ایرسافام ، دوره های آنلاین

irsafam.com حساب کاربری

حتما دموهای رایگان دوره های آنلاین رو ببینید تا با دنیای هیجان انگیز این دوره ها آشنا بشید!

بهترین راه برای پی بردن به معجزه دوره های مجازی مشاهده دموی رایگان آنهاست! در این دموها بخشهایی از دوره های آیلتس و دوره های آموزش انگلیسی به طور رایگان و بدون نیاز به خلق اکانت در اختیار شما قرار گرفته اند. از طریق این دموهای رایگان، تجربه واقعی کاربران دوره های ایرسافام را تا حد زیادی لمس خواهید کرد و با اجزای بسیار متنوع دوره ها آشنا خواهید شد. بنابراین اگر علاقمند به برداشتن گام اول برای یادگیری لذت بخش زبان انگلیسی و یا موفقیت در آزمون آیلتس هستید، همین جا کلیک کنید و دموهای رایگان دوره ها را از دست ندهید!
 

اگر نیاز به مشاوره در خصوص استفاده از دوره های آنلاین دارید می توانید درخواست خود را ارسال کنید همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

فرم ارسال درخواست

دوره های آنلاین آنلاین IELTS

آموزش تمام مهارتهای پیشرفته رایتینگ و اسپیکینگ IELTS

دوره های آیلتس بصورت تکی

info IELTS essay types

۴,۴۹۰,۰۰۰ ریال

info IELTS grammar

۲,۵۹۰,۰۰۰ ریال

info (Writing / Speaking (Vocabulary

۴,۹۵۰,۰۰۰ ریال

info (Writing / Speaking (Structure

۴,۹۵۰,۰۰۰ ریال

info Academic Writing Task1

۴,۴۹۰,۰۰۰ ریال

info General Training Writing Task1

۴,۴۹۰,۰۰۰ ریال

مرکز آزمون ایرسافام با سابقه برگزاری بیش از 500 آزمون بین المللی آیلتس، یکی از شناخته شده ترین مراکز IDP در سراسر دنیاست.

آزمون های آیلتس

دوره های آنلاین عمومی در ۱۶ ترم

آموزش ترمیک زبان از مبتدی تا پیشرفته

info عمومی ترم یک

۲,۹۵۰,۰۰۰ ریال

info عمومی ترم دو

۲,۹۵۰,۰۰۰ ریال

info عمومی ترم سوم

۲,۹۵۰,۰۰۰ ریال

info عمومی ترم چهارم

۲,۹۵۰,۰۰۰ ریال

info عمومی ترم پنجم

۲,۹۵۰,۰۰۰ ریال

info عمومی ترم ششم

۲,۹۵۰,۰۰۰ ریال

info عمومی ترم هفتم

۲,۹۵۰,۰۰۰ ریال

info عمومی ترم هشتم

۲,۹۵۰,۰۰۰ ریال

info عمومی ترم نهم

۳,۵۹۰,۰۰۰ ریال

info عمومی ترم دهم

۳,۵۹۰,۰۰۰ ریال

info عمومی ترم یازدهم

۳,۵۹۰,۰۰۰ ریال

info عمومی ترم دوازدهم

۳,۵۹۰,۰۰۰ ریال

info عمومی ترم سیزدهم

۳,۵۹۰,۰۰۰ ریال
 • دوره های عمومی آموزش زبان دارای آزمون تعیین سطح هستند. آزمون تعیین سطح این قابلیت را دارد که نمره حدودی آیلتس شما را نیز محاسبه نماید.

  دوره های IELTS برای افرادی با نمره تقریبی 4 به بالا (pre-intermediate) و دوره های TOEFL برای افرادی با نمره تقریبی 60 به بالا (pre-intermediate) هستند. افرادی که قصد تبدیل نمره IELTS خود از حدود 5/5 – 5 به 7 – 6/5 را دارند و افرادی که نمره 75 TOEFL خود را به بالای 90 می خواهند ارتقاء دهند بیشترین بهره را از این دوره ها خواهند برد. دوره گرامر محدودیت سطحی ندارد.

 • شما با مراجعه به شناسنامه هر دوره می توانید اطلاعات کامل هر دوره را مطالعه نمایید.

  همچنین می توانید با استفاده از دموی رایگان دوره های آنلاین قیل از خرید دوره ها استفاده از آنها را تجربه کنید.

  برای مشاهده دموی رایگان دوره های آنلاین کلیک کنید. 

 • دوره ها به نحوی طراحی شده اند که از موبایل، تبلت، کامپیوتر و … قابل رویت باشند. دقت داشته باشید که هر کاربر فقط از دو دستگاه می تواند استفاده کند و در صورت استفاده از سیستم سوم کاربر از درس حذف می شود.

 • دوره های IELTS و دوره های عمومی آنلاین به نحوی طراحی شده اند که کاملا مشابه کلاس حضوری می باشند. سیلابس این دوره ها ثمره تلاش 15 ساله ایمان مافی و مرکز آرمانی می باشد و به طرز شگفت انگیزی باعث پیشرفت در مهارت های مربوط می گردند. دوره های حضوری فرصت رفع اشکال حضوری با استاد را به شما می دهند اما از سوی دیگر دوره های آنلاین تمارین بسیار متنوعی دارند که بسیار برتری مهمی نسبت به کلاس های حضوری هستند. بر طبق نظرسنجی انجام گرفته از حدود 100 کاربر دوره آنلاین، 13% کاربران دوره های آنلاین را به دلایل مختلف بهتر از کلاس حضوری ارزیابی کردند و 81% کاربران نیز کلاس آنلاین را کاملا مشابه کلاس های حضوری ارزیابی کردند. شفافیت ارائه مطالب، استفاده راحت  از وبسایت آنلاین، حذف شدن زمان خسته کننده رفت و آمد به کلاس ها و تمرین چندین باره مطالب ارائه شده در زمان های دلخواه دانشجو از دلایل اصلی رضایت کاربران دوره های آنلاین می باشد.

 • دوره های ترمیک آموزش عمومی

  ای دوره ها دارای ترتیب هستند و تنها نیاز است که کاربر قبل از شروع در آزمون تعیین سطح آنلاین شرکت کند تا آموزش را از ترتیب مطالعه دوره های آنلاین آیلتس مناسب خود شروع نماید و ادامه دهد.

   

  دوره های آیلتس انلاین

  ابتدا دوره گرامر سپس دوره های writing speaking structure و writing speaking vocabulary به صورت همزمان و در انتها دوره   essay types  که مکمل دوره های writing speaking structure و writing speaking vocabulary میباشد. در کنار essay types در انتها بهترین وقت برای مطالعه task 1 است.

 • لزوما خیر

  بر اساس تجربه ما یادگیری دقیق مطالب دوره ها باعث پیشرفت قابل توجه در سواد زبانی و در نتیجه افزایش نمره IELTS می شود (در مواردی تا 1.5 الی 2 نمره افزایش) ولی کسب نمره دلخواه علاوه بر مطالعه دقیق دوره های آقای دکتر مافی منوط به سطح اولیه زبانی شما و همچنین نمره هدف شما و فاصله واقع بینانه بین این دو و میزان آشنایی شما با تکنیک ها و تمرین و تکرار آموزش ها می باشد.

 • قطعا خیر

  دو دوره اصلی مرکز یعنی writing/speaking (structure) و writing/speaking (vocabulary) هر دو به نحوی طراحی شده اند که به یک میزان به هر دو مهارت writing و speaking کمک می کنند . این دو دوره مکمل هم هستند و باید با هم مطالعه شوند.

 • تعداد تمارین دروس در سامانه بیش از حد تصور شماست! صد ها تمرین در هر دوره گنجانده شده است. همچنین در بسیاری از این تمارین شما میتوانید رتبه خود در آن تمرین خاص با دیگر کاربران را مقایسه کنید و با حس رقابت و انگیزه بیشتری به مطالعه ادامه دهید.

 • در طوب دوره ها به طور متناوب بخشهایی به نام assignment وجود دارد. در این بخشها میتوانید تکالیف تعیین شده را پاسخ دهید و در کوتاه ترین زمان تصحیح و پاسخ اساتید ما به عملکردتان را دریافت کنید. این بخش سرویس مرکز تاثیر قابل توجهی بر روند پیشرفت شما دارد.