موسسه فرهنگی ایرسافام ، دوره های آنلاین

irsafam.com حساب کاربری

حتما دموهای رایگان دوره های آنلاین رو ببینید تا با دنیای هیجان انگیز این دوره ها آشنا بشید!

بهترین راه برای پی بردن به معجزه دوره های مجازی مشاهده دموی رایگان آنهاست! در این دموها بخشهایی از دوره های آیلتس و دوره های آموزش انگلیسی به طور رایگان و بدون نیاز به خلق اکانت در اختیار شما قرار گرفته اند. از طریق این دموهای رایگان، تجربه واقعی کاربران دوره های ایرسافام را تا حد زیادی لمس خواهید کرد و با اجزای بسیار متنوع دوره ها آشنا خواهید شد. بنابراین اگر علاقمند به برداشتن گام اول برای یادگیری لذت بخش زبان انگلیسی و یا موفقیت در آزمون آیلتس هستید، همین جا کلیک کنید و دموهای رایگان دوره ها را از دست ندهید!
 

اگر نیاز به مشاوره در خصوص استفاده از دوره های آنلاین دارید می توانید درخواست خود را ارسال کنید همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

فرم ارسال درخواست

دوره های آنلاین آنلاین IELTS

آموزش تمام مهارتهای پیشرفته رایتینگ و اسپیکینگ IELTS

دوره های آیلتس بصورت تکی

info IELTS essay types

۱۲,۹۰۰,۰۰۰ ریال

info IELTS grammar

۶,۹۵۰,۰۰۰ ریال

info (Writing / Speaking (Vocabulary

۱۲,۹۰۰,۰۰۰ ریال

info (Writing / Speaking (Structure

۱۲,۹۰۰,۰۰۰ ریال

info Academic Writing Task1

۱۲,۹۰۰,۰۰۰ ریال

info General Training Writing Task1

۴,۴۹۰,۰۰۰ ریال

info Reading

۹,۹۰۰,۰۰۰ ریال

مرکز آزمون ایرسافام با سابقه برگزاری بیش از 500 آزمون بین المللی آیلتس، یکی از شناخته شده ترین مراکز IDP در سراسر دنیاست.

آزمون های آیلتس

دوره های آنلاین عمومی در ۱۶ ترم

آموزش ترمیک زبان از مبتدی تا پیشرفته

info عمومی ترم یک

۹,۹۰۰,۰۰۰ ریال

info عمومی ترم دو

۹,۹۰۰,۰۰۰ ریال

info عمومی ترم سوم

۹,۹۰۰,۰۰۰ ریال

info عمومی ترم چهارم

۹,۹۰۰,۰۰۰ ریال

info عمومی ترم پنجم

۹,۹۰۰,۰۰۰ ریال

info عمومی ترم ششم

۹,۹۰۰,۰۰۰ ریال

info عمومی ترم هفتم

۹,۹۰۰,۰۰۰ ریال

info عمومی ترم هشتم

۹,۹۰۰,۰۰۰ ریال

info عمومی ترم نهم

۹,۹۰۰,۰۰۰ ریال

info عمومی ترم دهم

۹,۹۰۰,۰۰۰ ریال

info عمومی ترم یازدهم

۹,۹۰۰,۰۰۰ ریال

info عمومی ترم دوازدهم

۹,۹۰۰,۰۰۰ ریال

info عمومی ترم سیزدهم

۹,۹۰۰,۰۰۰ ریال
 • دوره های عمومی از آزمون تعیین سطح برخوردار می باشند و آزمون تعیین سطح این قابلیت را دارد که نمره حدودی آیلتس شما را نیز تعیین نماید.

  دوره های IELTS برای افرادی با نمره تقریبی 4 به بالا (pre-intermediate)و  افرادی که قصد تبدیل نمره IELTS خود از حدود پنج و نیم یا شش به هفت یا بالاتر را دارند بیشترین کارایی را خواهد داشت.

 • با مراجعه به شناسنامه دوره ها امکان مشاهده اطلاعات کامل فراهم می باشد. همچنین می توانید با مشاهده دموی رایگان دوره های آنلاین قبل از خرید دوره ها استفاده از آنها را تجربه کنید.

  برای مشاهده دموی رایگان دوره های آنلاین کلیک کنید

  https://irsafam.armanienglish.com/demo/

 • سامانه به نحوی طراحی گردیده است که امکان استفاده از 2 دستگاه برای کاربر مقدور بوده و در صورت استفاده از دستگاه سوم اکانت کاربری فرد غیر فعال می گردد.

 • دوره های عمومی و آیلتس آنلاین به نحوی طراحی شده اند که کاملا مشابه کلاس حضوری می باشد و طبق نظر سنجی های صورت گرفته  به دلیل منعطف بودن زمان مطالعه و دسترسی به دوره ها در هر ساعتی از شبانه روز و حذف رفت و آمد از مزیت مناسبی برخوردار است

 • الف ) دوره های ترمیک

   این دوره ها دارای ترتیب هستند و کافیست کاربر قبل از شروع، در آزمون تعیین سطح آنلاین شرکت کرده و با توجه به سطح تعیین شده به ترتیب دوره ها را مورد مطالعه قرار دهد.

   ب ) دوره های آیلتس 

  ابتدا مطالعه دوره گرامر سپس دوره های writing speaking structure و writing speaking vocabulary به صورت همزمان و در انتها دوره   essay types  که مکمل دوره های writing speaking structure و writing speaking vocabulary میباشد سپس دوره essay types و در انتها بهترین وقت برای مطالعه task 1 است همچنین دوره Reading نیز در موازات سایر دوره ها در هر بازه ای می تواند مورد مطالعه قرار گیرد.

 •  لزوما خیر

  بر اساس تجربه، فراگیری دقیق مطالب دوره ها باعث پیشرفت قابل توجه در سواد زبانی و در نتیجه افزایش نمره IELTS می شود (در مواردی تا 1.5 الی 2 نمره افزایش) ولی کسب نمره دلخواه علاوه بر مطالعه دقیق دوره های آقای دکتر مافی منوط به سطح اولیه زبانی شما و همچنین نمره هدف شما و فاصله واقع بینانه بین این دو و میزان آشنایی شما با تکنیک ها و تمرین و تکرار آموزش ها می باشد.

 • قطعا خیر

  دو دوره اصلی مرکز یعنی writing/speaking (structure) و writing/speaking (vocabulary) هر دو به یک میزان به هر دو مهارت writing و speaking کمک می کنند. این دو دوره بهتر است در کنار هم مطالعه شوند.

 • در کنار محتوای آموزشی فوق العاده، هزاران تمرین در دوره ها وجود دارند.

   این تمرینات به بهترین نحو به آموزش زبان انگلیسی یا ارتقای نمره IELTS شما کمک خواهند کرد. همچنین در بسیاری از این تمرین ها شما میتوانید رتبه خود در آن تمرین خاص را با دیگر کاربران مقایسه کنید که این موضوع حس رقابت و انگیزه بیشتری را برای ادامه مطالعه ایجاد می نماید. همچنین، کاربران دوره ها می توانند در هر لحظه رتبه کلی خود را در بین تمام کاربران مشاهده کنند که این رتبه بر اساس میزان تلاش و مطالعه کاربران تعیین می گردد.

 • در مسیر آموزش اساتید ما با تصحیح و بررسی عملکرد کاربران در تمام مراحل دوره به صورت تصحیح دقیق تکالیف ارسالی رایتینگ و اسپیکینگ و پشتیبانی آموزشی دایمی در کنار شما خواهند بود.

صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام