موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه Coventry University

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university\/136\/\/workshop","name":"UniversityList"}}]1

درباره دانشگاه

دانشگاه Coventry در سال 1987 تاسیس شده، نام پیشین آن Lanchester Polytechnic میباشد و اغلب رشته های مهندسی را پوشش میداده. دوره های Coventry مبتنی بر بهترین تحقیقات و مهارت های عملی در جهان می باشد که برای اقتصاد در حال رشد تاکید دارد. این دانشگاه دارای یک بخش طراحی صنعتی است که برنده جایزه ملکه برای کار خود در زمینه طراحی خودرو شده است و در زمینه های مهندسی و کامپیوتر و هنر و طراحی به طور بین المللی شناخته شده است.


دورههای آموزشی دورهای و ترکیبی


رنکینگ

  • دانشگاه Coventry  طبق رتبه بندی QS دارای رتبه 910  است .
  • دانشگاه Coventry در انگلستان رتبه  76 دارد.

دانشکده اصلی

کاونتری                                                                       


خوابگاه دانشجویی

http://www.coventry.ac.uk/study-at-coventry/student-support/accommodation/برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام