موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه Loughborough University

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university\/146\/\/workshop","name":"UniversityList"}}]1

درباره دانشگاه

دانشگاه Loughborough در سال 1909 تاسیس شده است. این دانشگاه در انگلستان از نظر میزان استخدام، رتبه 5 را دارد. دانشجویان این دانشگاه از دپارتمان ورزش موفق شده اند که 12 مدال المپیک و 22 مدال پاراالمپیک را از آن خود کنند. در این دانشگاه بورسیه های متفاوتی ارائه میشود که برخی از آنها تمام هزینه ها را در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس پوشش میدهد که البته بسیار رقابتی و وابسته به رزومه دانشجو میباشد.


رنکینگ

  • دانشگاه Loughborough  طبق رتبه بندی QS دارای رتبه 383  است .
  • دانشگاه Loughborough در انگلستان رتبه  36 دارد.

دانشکده اصلی

Loughborough                                                                            


خوابگاه دانشجویی

http://www.lboro.ac.uk/services/accommodation/برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام