موسسه فرهنگی ایرسافام، اطلاعات دانشگاه University of Salford

irsafam.com حساب کاربری
[{"@type":"ListItem","position":2,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp","name":"IDP"}},{"@type":"ListItem","position":3,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom","name":"Country"}},{"@type":"ListItem","position":4,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university","name":"UniversityList"}},{"@type":"ListItem","position":5,"item":{"@id":"https:\/\/irsafam.com\/idp\/united-kingdom\/university\/188\/\/workshop","name":"UniversityList"}}]1

درباره دانشگاه

دانشگاه Salford  در سال 1967 تاسیس شده است.  بسیاری از معلمان در سالفورد مشاوران صنعت هستند و اطمینان می دهند که برنامه درسی دانشگاه ها  با توجه به نیاز کار برآورده شود. تعدادی از دوره های Salford توسط سازمان های حرفه ای خارجی مانند موسسه حقوقی تکنولوژیست های معماری، انجمن روانشناسی بریتانیا و انجمن حمل و نقل هوایی Royal، که همه آنها به طور بین المللی شناخته شده اند، مورد تایید قرار گرفته اند.


رنکینگ

  • دانشگاهSalford  طبق رتبه بندی QS دارای رتبه 770  است .
  • دانشگاهSalford   در انگلستان رتبه  62 دارد.

دانشکده اصلی

Salford                                                                                 


خوابگاه دانشجویی

https://www.mystudentvillage.com/uk/salfordstudentvillage/?gclid=EAIaIQobChMIvqWihM7D2gIVlRoYCh3ZDgo3EAAYASAAEgJlKfD_BwEبرای اطلاعات بیشتر با کارشناسان رسمی و حرفه ای شرکت کافیست فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره
صدای مشتری اینستاگرام واتساپ ایرسافام