موسسه فرهنگی ایرسافام، آزمون های آزمایشی - MOCK

irsafam.com حساب کاربری
تمامی متقاضیان آزمون اصلی، با توجه به زمانی که صرف آمادگی برای آزمون می کنند و هزینه هایی که برای آن می پردازند، نیاز دارند پیش از آزمون، به شکلی مشابه آزمون اصلی ارزیابی شوند. 

آزمون های آزمایشی ایرسافام به دلیل ویژگی های خاص خود، امکانی جدی برای متقاضیان فراهم می آورد تا با وضعیت آمادگی خود آشنا شوند و در شرایط کاملا مشابه با آزمون اصلی، توانایی های خود را بسنجند.  شرایط اجرا و امکانات مشابه ، متقاضیان را با شرایط آزمون اصلی آشنا تر می کند به نحوی که در روز آزمون اصلی به دلیل آشنا بودن با سالن آزمون، مراحل کنترلی و شرایط و امکانات، استرس کمتری خواهند داشت.

 • ارزیابی دقیق از نمره هر چهار مهارت

 • دریافت برخی جزییات در خصوص مهارت ها تنها ظرف سه روز کاری پس از آزمون

 • دریافت جزییات کامل مهارت ها (در صورت خرید مشاوره تحلیلی)

 • حضور در شرایطی مشابه آزمون اصلی و آشنایی با فرآیندهای آزمون

در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر، پرسش یا درخواست خود را با ما در میان بگذارید.

فرم درخواست

آزمون‌های پیش رو

لیست تمام آزمون های پیش رو
 • از طریق سایت

  کلاس های آموزشگاه

  معرفی

  وایز وجه به حساب

 • ایرسافام در هر زمانی امکان شرکت در آزمون را فراهم کرده است .در موارد  غیر از ثبت نام از طریق سایت و زمانی که سایت بسته میباشد. ، آزمون دهنده می بایستی حتما فیش پرداخت را همرا ه با اطلاعات تکمیلی به ایمیل [email protected] ارسال نماید.

  اطلاعات تکمیلی عبارت اند از :  اسم و فامیل مطابق پاسپورت، شماره پاسپورت،  شماره تماس، ماجول آزمون و ایمیل

  در صورت ثبت نام به غیر از سایت و زمانی که سایت بسته میباشد. ایرسافام زمان مصاحبه شفاهی را انتخاب کرده ولی امکان هماهنگی زمان دلخواه  وجود دارد.

  در صورت تمایل زمان دلخواه گفته می شود و در صورت امکان هماهنگ می شود.4 روز مانده به آزمون سایت بسته شده و ثبت نام از سایت امکان پذیر نمی باشد.

 • در صورتی که آزمون دهنده در مصاحبه خود غایب بوده و در خواست زمان دیگری دارد، فقط و فقط اطلاع رسانی از طریق ایمیل انجام می پذیرد و در صورت امکان در هفته بعد همراه با آزمون بعدی گرفته می شود. بدیهی است که نتایج آزمون فاقد نمره مصاحبه خواهد بود.

  تغییر زمان مصاحبه بعد از انتخاب و ارسال پیام به آزمون دهنده به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد. با توجه  سیستم انتخاب تایم آنلاین آزمون مصاحبه، پس از تأیید روز و ساعت ، تغییر آن به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد. لذا در انتخاب روز و ساعت آزمون speaking  آژمایشی خود نهایت دقت را مبذول فرمایید

   

 • در شرایط در صورت غیبت موجه  در آزمون  با دریافت هزینه انتقال (50000) آزمون دهنده به آزمون بعدی منتقل  میشود.

  متقاضی میتواند حداکثر تا 4 روز کاری مانده به تاریخ  آزمون کتبی  آزمایشی ثبت نام شده،  اقدام به انتقال آزمون نماید. این انتقال در صورتی انجام خواهد شد که برای تاریخ جدید، امکان ثبت نام فعال بوده و ظرفیت خالی وجود داشته باشد. 

  توجه داشته باشید که انتقال آزمون تنها یکبار امکان پذیر می باشد.

  هزینه انتقال از ASSESSMENT   به ANALYTICAL  دیگر  900000 ریال میباشد.

 • حضور متقاضیان 20 دقیقه پیش از زمان تعیین شده ضروری می باشد.

  وسایل شخصی متقاضیان محترم مطابق قانون، پیش از برگزاری آزمون Speaking از آنها اخذ شده و پس از آزمون به آنها تحویل داده می شود.

  همراه داشتن هرگونه وسیله الکترونیکی و دیجیتال (شامل کورنومتر، وسایل ضبط صدا، موبایل، پیجر و ...) در محل آزمون ممنوع می‌باشد 

  همراه داشتن ساعت آنالوگ و دیجیتال در آزمون ممنوع می باشد.

  همراه داشتن پاسپورت و یا کارت ملی هوشمند الزامی است.

 • ایراسافام مفتخر است با 30 مجموعه سوال unseen در آزمون های آزمایشی ایرسافام  شرایط منطبق با آزمون اصلی را فراهم کند. لطفا هنگام ثبت نام به کد سوال برای عدم ثبت نام در آزمون با سوال تکراری  توجه فرمایید.